الیگاره نیوز: کارخانه حفاری ویپین دستگیر شده در 50 K Vilip

[ad_1]

تیم پلیس شب در محل حاضر می شوند …
– عکس: amar ujala

به اخبار گوش کن

ویپین ، ملقب به عمویر یداو ، پادشاه 50 ساله الکل تقلبی که با فروش الکل مسموم در الیگاره ، به اعدام محکوم شد ، یکی از ساکنان ماینپوری به همراه همدست دیگر توسط پلیس دستگیر شد. در همان زمان ، محل آن نیز در محل تولید این الکل مشخص شد. این کارخانه مشروبات الکلی ، محصور در دیواری مرزی به ارتفاع 15 فوت ، در مزارع روستای ادهون ، مجاور پانایثی در منطقه آکارآباد فعالیت می کرد. پس از دستگیری ویپین ، تیمی به کارخانه واقع در آدون رسید ، جایی که مقدار زیادی کالا پیدا شد ، در حالی که تیم دیگر در کارخانه ضد عفونی جوهر در تالاناگاری بودند. بازرسی هم انجام شد.

در حوادثی که از شب 27 تا 28 مه آغاز شد ، نام ویپین یاداو ، بومی سالن ماینپوری ، ساکن منطقه سحر دهلی ، تنها پس از دستگیری رهبر قاچاقچی محلی آنیل چوداری در بعد از ظهر فاش شد 28 مه. خود آنیل اعتراف کرده بود که ویپین این الکل مسموم را با قیمت ارزان به او فروخته است و ما آن را از طریق قراردادها به مردم می فروختیم. از آن زمان ، پاداش 50-50،000 برای ویپین و دیگر رهبر محلی قاچاقچی BJP ، ریشی شارما اعلام شده است. برای ردیابی هر دو تلاش شد. در همین حال ، اواخر یکشنبه شب تیم پلیس ویپین را گرفتند. وی در حین بازجویی اعتراف کرد که کارخانه توسط شخصی از هاترا و گانگارام ، رئیس تازه انتخاب شده Sindhauli اداره می شود. پلیس همچنین گنگرام را در این مورد دستگیر کرد.

پلیس متحیر شد و اهالی روستا نیز متعجب شدند
هنگامی که کل تیم ، به رهبری SP Dehat Shubham Patel ، به کارخانه به جای Gangaram و Vipin رسیدند ، همه مبهوت شدند. در حوالی یک مزرعه bigha دور از روستا ، کارخانه دیوار مرزی با ارتفاع 15 فوت قفل شده بود. وقتی وارد داخل شدم ، کل موجودی از نوشیدنی های تقلبی را در کارخانه پیدا کردم. در این مدت ، برخی از اهالی روستا نیز با دیدن کارکنان پلیس به آنجا رسیدند. روستاییان گفتند که آنها نمی دانند اینجا چه خبر است. مدت طولانی است که این کارخانه در اینجا فعالیت می کند. تنها چیزی که می دانید این است که چه روز باشد چه شب ، وسایل نقلیه به اینجا می آمدند و می رفتند. این کارخانه در زمین شخصی از دنیپور مندی اداره می شود. این فرد همچنین توسط پلیس برای بازجویی احضار شد.

به اشتباه در این شیار از الکل متیل استفاده شده است
به گفته منابع پلیس ، ویپین اعتراف کرده است که با مجری کارخانه ضد عفونی کننده در تالاناگاری دوستی دارد. زیرا این کارخانه اتیل را برای مواد ضد عفونی کننده و متیل را برای جوهر خریداری کرده است. وی از آنجا الکل اتیل را برای ساخت الکل تقلبی خریداری کرد. این بار ، به اشتباه ، او خودش یک جعبه متیل الکل به جای الکل اتیل آورد. از آنجا که بسته بندی هر دو یکسان است ، فقط برای اهداف شناسایی در دست خط تفاوت وجود دارد. بنابراین او فریب خورد و همان متیل در شراب تقلبی در شکاف این بار پیدا شد. وی پس از ساخت الکل ، کالاها را با موشک قاچاق خود نیز به دست پادشاهان رساند. اما صبح روز 28 مه ، وقتی سر و صدای مرگ پخش شد و آنیل چوداری دستگیر شد ، او متوجه این اشتباه شد و کارخانه را بست و فرار کرد.

دو شریک کارخانه ، پنج کارمند نیز شرکت کردند ، جستجو ادامه دارد
به گفته ویپین و گنگرام ، وی در این کارخانه دو مشارکت دارد ، یکی از گنگرام و دیگری از منطقه هتراس. پنج خدمتکار وجود دارد که در داخل خانه می مانند و کار تهیه الکل ، بسته بندی را انجام می دهند. به گفته ویپین ، کار همه تقسیم شده است. مسئولیت تنظیم و نگهداری تنظیمات در اینجا بر عهده گنگرام بود ، در حالی که مسئولیت آوردن محصول بسته بندی توسط شریک دیگر انجام شده بود و او خود از زایمان های موجود در بازار ، پرداخت و غیره مراقبت می کرد. چهره ویپین و هاترا در زندان به هم رسیدند. پس از عزیمت ، مرد هاترا و دوست محلی اش گنگارام این تنظیم را حدود شش ماه پیش انجام دادند.

در این حمله ، تحت نظارت پلیس ، تیم مالیات و دادستان ، 60 بطری مشروبات الکلی بدون علامت ، 100 قوطی نوشیدنی جعلی خوب شب ، 1300 لیتر مواد شیمیایی در 5 طبل ، 8 طبل خالی ، 1 مخزن آب بزرگ ، 4 بسته درب ، کیسه های پلی اتیلن ، 500 بسته عصر بخیر ، 3 بارکد غلتکی ، 20 بطری آب ، 1 دستگاه بسته بندی ، 2 بطری تولید رنگ بازیابی شد.

به گفته آنیل چوداری ، مغزکار ، اینام ویپین دستگیر شده است. به دستور وی ، حملات در کارخانه آدون انجام شد. چیزهای زیادی برای یافتن وجود دارد. تحقیقات همچنین در کارخانه تالاناگاری در حال انجام است. اطلاعات تکمیلی وقتی در تحقیقات و تحقیقات روشن شود ، به اشتراک گذاشته می شود.
کالانیدی نایتانی ، SSP

رابطه عمیق ویپین با برخی افسران پلیس نیز
حتی قبل از دستگیری ویپین ، شایعات مبنی بر ارتباط نزدیک وی با برخی از افسران پلیس در منطقه آغاز شد. به همین دلیل ، او پس از حادثه 28 مه ناگهان ناپدید شد.

در متن مرگ بر اثر مسمومیت با الکل در الیگاره ، راجات کومار شارما ، یک افسر پلیس در یک کارخانه غیرقانونی ، که توسط فرمانده ارشد پلیس در منطقه Panetti Chovki در ایستگاه پلیس آکراباد و بازرس اعزام شده بود تا همین اواخر ، سیدارت کومار با اثر فوری متوقف شد.

علاوه بر این ، با توجه به تعداد بالای مرگ و میرها در منطقه ایستگاه پلیس تاپال و پاسگاه جاتاری در آنجا ، تحقیقات این اداره به رئیس پلیس جنایت و اداره پلیس Praveen Kumar Man و به پست های موجود در اتهامات جتاری ، معاون بازرس شاكتی راتی به پلیس تحویل داده شد تا تحقیقات تحت تأثیر قرار نگیرد. در این زمینه ، لطفاً اطلاع دهید که به رئیس پلیس دستور داده شده است که تحقیقات اداری را در مورد جرم انجام دهد.

با جزئیات

ویپین ملقب به اومویر یداو ، پادشاه مشروبات الكلی تقلبی از 50 خزر كه با فروش مشروبات الكلی مسموم در الیگاره عرفانی از مرگ ایجاد كرد ، به همراه یكی دیگر از همكارانش ، ساكن ماینپوری ، توسط پلیس دستگیر شد. در همان زمان ، محل آن نیز در محل تولید این الکل مشخص شد. این کارخانه مشروبات الکلی ، محصور در دیواری مرزی به ارتفاع 15 فوت ، در مزارع روستای ادهون ، مجاور پانایثی در منطقه آکارآباد فعالیت می کرد. پس از دستگیری ویپین ، تیمی به کارخانه واقع در آدون رسید ، جایی که مقدار زیادی کالا پیدا شد ، در حالی که تیم دیگر در کارخانه ضد عفونی جوهر در تالاناگاری بودند. بازرسی هم انجام شد.

در حادثه ای که از شب 27 تا 28 مه آغاز شد ، نام کارمند اقامت سحر دلی بعد از ظهر 28 مه ، نام ساکن محل اقامت سالن Vipin Yadav ، ساکن سالن Mainpuri ، بود. دستگیری رهبر قاچاقچی الکل محلی آنیل چوداری. خود آنیل اعتراف کرده بود که ویپین این الکل سمی را با قیمت ارزان به او فروخته است و ما آن را از طریق قراردادها به مردم می فروختیم. از آن زمان ، پاداش 50-50،000 برای ویپین و دیگر رهبر محلی قاچاقچی BJP ، ریشی شارما اعلام شده است. برای ردیابی هر دو تلاش شد. در همین حال ، اواخر یکشنبه شب ، تیم پلیس ویپین را گرفتند. هنگام بازجویی ، وی اعتراف کرد که کارخانه به طور مشترک توسط یک مرد هاترا و رئیس تازه انتخاب شده Sindhauli ، گانگا رام اداره می شود. پلیس همچنین گنگرام را در این مورد دستگیر کرد.

پلیس متحیر شد ، گرامین نیز شوکه شد

وقتی کل تیم ، به رهبری SP Dehat Shubham Patel ، به جای Gangaram و Vipin به کارخانه رسیدند ، همه مبهوت شدند. در حوالی یک مزرعه bigha دور از روستا ، کارخانه ای با دیوار حاشیه ای به ارتفاع 15 فوت قفل شده بود. وقتی وارد داخل شدم ، کل موجودی از نوشیدنی های تقلبی را در کارخانه پیدا کردم. در این مدت ، برخی از اهالی روستا نیز با دیدن کارکنان پلیس به آنجا رسیدند. اهالی روستا گفتند که آنها نمی دانند اینجا چه خبر است. مدت طولانی است که این کارخانه در اینجا فعالیت می کند. فقط بدانید که وسایل نقلیه در طول شبانه روز به اینجا می آمدند و می رفتند. این کارخانه در زمین شخصی از دنیپور مندی اداره می شود. این فرد همچنین توسط پلیس برای بازجویی احضار شد.

به اشتباه در این شیار از الکل متیل استفاده شده است

به گفته منابع پلیس ، ویپین اعتراف کرد که با مجری کارخانه ضد عفونی کننده در تالاناگری دوست بوده است. زیرا این کارخانه اتیل را برای مواد ضد عفونی کننده و متیل را برای جوهر خریداری کرده است. وی از آنجا الکل اتیل را برای ساخت الکل تقلبی خریداری کرد. این بار او به طور اتفاقی یک جعبه متیل الکل به جای الکل اتیل برداشت. از آنجا که بسته بندی هر دو یکسان است ، فقط برای اهداف شناسایی در دست خط تفاوت وجود دارد. به همین دلیل او فریب خورد و همان متیل در این شکاف بار در الکل تقلبی پیدا شد. وی پس از ساخت الکل ، کالاها را با موشک قاچاق خود نیز به دست پادشاهان رساند. اما هنگامی که سر و صدای مرگ در صبح روز 28 مه گسترش یافت و آنیل چوودری دستگیر شد ، او متوجه این اشتباه شد و از کارخانه فرار کرد.

دو شریک کارخانه ، پنج کارمند نیز شرکت کردند ، جستجو ادامه دارد

به گفته ویپین و گنگرام ، وی در این کارخانه دو مشارکت دارد ، یکی از گنگرام و دیگری از منطقه هتراس. پنج خدمتکار وجود دارد که در داخل خانه می مانند و کار تهیه الکل ، بسته بندی را انجام می دهند. به گفته ویپین ، کار همه تقسیم شده است. مسئولیت راه اندازی و نگهداری نصب در اینجا به عهده گنگرام بود ، در حالی که مسئولیت آوردن محصول بسته بندی توسط شریک دیگر انجام شده بود و او خود هزینه های تحویل در بازار ، پرداخت و غیره را بر عهده داشت. چهره ویپین و هاترا در زندان به هم رسیدند. پس از عزیمت ، مرد هاتراسی و دوست محلی اش گنگارام این تنظیم را حدود شش ماه پیش انجام دادند.

ادامه مطلب

یافت شد

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید