النا ریباکینا در اوپن فرانسه سرنا را شکست داد

[ad_1]

انتظار برای رکورد بیست و چهارمین قهرمانی گرند اسلم سرنا ویلیامز حتی بیشتر شده است. قهرمان سه بار سرنا 39 ساله در دور چهارم مسابقات آزاد فرانسه مقابل ایلینا ربکینا از قزاقستان با نتیجه 3-6 ، 5-7 شکست خورد. با از دست دادن سرنا ، دیگر در این نیمه بازیکنی در 15 تیم برتر نیست.

سرنا از دور چهارم در پاریس از سال 2016 تاکنون پیشرفت نکرده است. در این مدت ، او در مسابقات 2017 شرکت نکرد. ربکا بیست و یک ساله برای اولین بار به یک چهارم نهایی گرند اسلم رسید. او تاکنون حتی یک ست در مسابقات از دست نداده است.

ربکینا باید با آناستازیا پاولیوچنکووا روسی روبرو شود که پس از 5 بر 7 ، 6-3 ، 6-2 پس از برتری 15 بر ویکتوریا آزارنکا در ده سال به جمع هشت تیم نهایی راه یافت. پیش از این ، پاولیوچنکو در سال 2011 به دور پنجم رسیده بود.

درگیری بین تامارا و بدوسا: تامارا زیدناسک اولین ورزشکار زن اسلوونیایی بود که به مرحله یک چهارم نهایی گرند اسلم راه یافت. شماره 85 جهان تامارا سورانا کریستیا رومانیایی بدون شکست را با نتیجه 7 بر 6 ، 6 بر یک شکست داد. پیش از تامارا ، کاتارینا سربوتنیک از اسلوونی به دور چهارم مسابقات آزاد فرانسه و ایالات متحده 2008 راه یافت.

تامارا 23 ساله به مصاف پائولا بدوسا اسپانیایی می رود. بادوسای بیست و سه ساله نیز پس از اختلال 6-4 ، 3-6 ، 6-2 بیش از شماره 20 مارکیتا ووندروسووا از جمهوری چک برای اولین بار راهی دور چهارم گرند اسلم شد.

درگیری مدودف با سیتسیپاس
دانیل مدودف روس که پیش از این چهار بار به دور اول رولان گاروس صعود نکرده بود ، کریسین گارین 22 ساله شیلیایی را با نتیجه 6-2 ، 6-1 ، 7-5 شکست داد و برای اولین بار به مرحله یک چهارم نهایی صعود کرد. بازیکن شماره دو جهان مدودف اکنون به مصاف استفانوس تسسیسپاس یونانی می رود.

تسیتسیپاس در رده پنجم پابلو کارنو بوستا اسپانیایی را با نتیجه 6-3 ، 6-2 ، 7-5 شکست داد و برای دومین بار متوالی به دور پنجم راه یافت. مدودف یازدهمین بازیکن روس است که به هشت تیم آخر سنگ ریزه در اوپن صعود کرده است. اگر مدودف 25 ساله اولین عنوان گرند اسلم حرفه ای خود را بدست آورد ، جایگزین جوکوویچ خواهد شد و بازیکن شماره یک جهان

فدرر پس از رسیدن به دور چهارم بازنشسته شد
راجر فدرر ، قهرمان بیست بار گرند اسلم ، از رولان گاروس بازنشسته شد. راجر فدرر 39 ساله ، اواخر شنبه شب با نتیجه 7 بر 6 ، 6-7 ، 7-6 ، 7 – 5 از دومنیک کوفر آلمان ، برای شانزدهمین بار به مرحله یک چهارم نهایی رسید. این مسابقه سه ساعت و 39 دقیقه به طول انجامید و فدرر خسته به نظر می رسید. این تنها ششمین حمله وی پس از جراحی زانو بود.

وی روز یکشنبه گفت که من تصمیم گرفتم پس از بحث و گفتگو با تیمم از مسابقات بازنشسته شوم. خوشحالم که در اینجا سه ​​بازی پیاپی برنده شد. هیچ احساسی بیشتر از بازگشت به دادگاه وجود ندارد. پس از دو عمل جراحی زانو و یک سال در توانبخشی ، ضروری است که به بدن خود گوش دهم. اطمینان حاصل کنید که در طول روند بهبودی خیلی سریع فشار ندهید. اولویت او ویمبلدون است که از 28 ژوئن آغاز می شود.

گای زابراوی مدیر مسابقات گفت که از جدایی فدرر که روحیه زیادی در مسابقه شب گذشته نشان داد ناامید شد. همه ما با دیدن بازی راجر در پاریس خوشحال شدیم. ما برای همه فصل بهترین ها را برای او آرزو می کنیم. قهرمانان 2009 باید در دور چهارم به مصاف ماتئو برتینی ایتالیا بروند.

فدرر برای رکورد 68 بار به رده شانزدهم گرند اسلم رسید. نواک جوکوویچ 54 ساله دوم و رافائل نادال 50 ساله شماره سه است. این مسابقه تا ساعت 13 ادامه داشت و پس از ساعت 21 به دلیل اعمال قانون منع رفت و آمد به کوید -19 بدون تماشاگر انجام شد. این اولین بار است که سه بزرگ (فدرر ، جوکوویچ ، نادال) در گرند اسلم در همان نیمه قرار می گیرند.

جفت بوپانا-کوگور در 8 بازی گذشته
روحان بوپانا ، تنیسور کهنه کار هندی و شریک کروات وی ، فرانکو کوگور ، راهی مرحله یک چهارم نهایی دوضرب شده اند. زوج ناشناخته بوپانا-کوگور از متیو میدلکوپ از هلند و مارسلو آروالو از السالوادور پاس دریافت کردند. بوپانا-کوگار اکنون در مرواریدز اسپانیایی و پابلو آندوخار به مصاف Sovmar می رود.

شماره 40 جهان بوپانا از اوپن فرانسه به امتیاز نیاز دارد ، زیرا این آخرین فرصت او برای بهبود جدول رده بندی است. رتبه بندی 10 ژوئن ، مبنای ورود به المپیک توکیو در نظر گرفته خواهد شد. برای ورود به المپیک رده بندی ترکیبی بوپانا و کپور وحشی در نظر گرفته خواهد شد.

یک رتبه پایین می تواند به شانس آنها برای حضور در المپیک آسیب برساند. تاکنون جای سانیا میرزا در بین بازیکنان هند فقط در دوضرب زنان قطعی شده است. انتظار می رود او با آنکیتا رینا جفت شود

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید