المپیک 2020 توکیو آرژانتین مقابل هند تجزیه و تحلیل نیمه نهایی بازی آخرین اخبار به روز-المپیک هاکی زنان: شانس به مرحله یک چهارم نهایی صعود می کند و تازه به نیمه نهایی می رسد. 5 دلیل شکست را بشناسید

[ad_1]

خلاصه

تیم هند از رسیدن به فینال المپیک توکیو باز ماند. امیدهای طلایی هند پس از غلبه بر استرالیا دارنده سه مدال طلا بیدار شد. با این حال ، آرژانتین اجازه نداد رویای هند محقق شود.

به اخبار گوش کن

تیم هاکی زنان هند ممکن است به فینال المپیک توکیو نرسیده باشد ، اما با ماندن در رقابت برای کسب مدال برنز تاریخ ساز شد. مقام سوم در رنکینگ جهانی آرژانتین پس از برتری 2 بر یک هند در نیمه نهایی ، امیدهای هند را برای کسب مدال طلا یا نقره خیره می کند. اکنون تیم هند تلاش می کند تا رقابت های المپیک خود را با حداقل یک مدال برنز به پایان برساند.

پیش از این تیم هند شروع خوبی در المپیک نداشت. به دلیل ضعف دفاع ، هیچکس انتظار نداشت هند به اینجا برسد ، اما نیت بالای تیم زنان هند و شجاعت برای تسلیم نشدن ، دفاع را قوی کرد. تیم هند نیز خوش شانس بود ، که باعث صعود آنها به مرحله یک چهارم نهایی شد. سپس اهداف بلند علیه استرالیا آنها را برای اولین بار به نیمه نهایی رساند.

بلیط یک چهارم نهایی در آخرین بازی لیگ بود
پس از برد تنها دو بازی در دور لیگ ، بلیط یک چهارم نهایی هند در آخرین بازی مرحله گروهی استراحت کرد. این دیدار قرار بود بین ایرلند و بریتانیای کبیر انجام شود. اگر ایرلند در این مسابقه برنده می شد ، سفر هند در مرحله گروهی به پایان می رسید. با این حال ، بریتانیا 2-0 ایرلند را شکست داد و هند راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. هند سپس دارنده سه مدال طلای استرالیا را با نتیجه یک بر صفر شکست داد و راهی نیمه نهایی شد. پنج دلیل اصلی شکست تیم هند را برای ما بگویید …

تیم هند بازی نیمه نهایی را درخشان آغاز کرد. در دقیقه دوم مسابقه ، گورگت کاور ضربه کرنر پنالتی را برای هند پیش انداخت اما هند نتوانست برتری را حفظ کند. آرژانتین بر هند پیش افتاد و در دقایق 18 و 36 بازی گلزنی کرد.

بزرگترین دلیل شکست تیم هند این بود که نتوانست در خط دفاع آرژانتین نفوذ کند. آرژانتین اجازه نداد توپ هند مدت زیادی در D دوام بیاورد. این دلیل آن بود که آرژانتین در مقایسه با هند تنها 3 کرنر پنالتی داد.

تیم هند انتظار بازی ساویتا پونیا دروازه بان هندی را در نقش استرالیا داشت اما نتوانست این عملکرد را تکرار کند. در دیدار آرژانتین ، هر دو گل از روی کرنرهای پنالتی به ثمر رسید. اگر ساویتا موفق شد این گل را نجات دهد ، نتیجه مسابقه می توانست متفاوت باشد.

هند شانس بیشتری برای گلزنی به آرژانتین داد. بزرگترین دلیل این امر انجام بازیهای دفاعی بیشتر از حد لازم بود. این به همین دلیل بود که آرژانتین موفق شد بارها در D تیم هند توپ را بگیرد. هند باید بار اصلی را در قالب شش کرنر پنالتی می پرداخت. آرژانتین نیز 2 گل به ثمر رساند.

هند در دو کوارتر اول بازی فوق العاده ای انجام داد. سپس فشار بر بازیکنان هندی به وضوح قابل مشاهده بود. در کوارتر سوم و چهارم ، تیم هند نتوانست بازی تهاجمی از خود به نمایش بگذارد. آرژانتین در این بازی از کارآیی شوتزنی تا مالکیت توپ سخت بود. Argentina در این نیمه ، 53 درصد توپ و میدان رو در اختیار داشت. در مقایسه ، کنترل هند بر توپ تنها 47 remained باقی ماند.

هند در 6 آگوست به مصاف بریتانیا می رود. انگلیس در مرحله گروهی با نتیجه 4 بر یک هند را شکست داد. این دیدار از ساعت 7 صبح به بعد برگزار می شود. در صورت پیروزی هند در این مسابقه ، با کسب مدال برنز تاریخ ساز خواهد شد.

بسط

تیم هاکی زنان هند ممکن است به فینال المپیک توکیو نرسیده باشد ، اما با ماندن در رقابت مدال برنز تاریخ ساز شد. مقام سوم رنکینگ جهانی آرژانتین پس از برتری 2 بر یک هند در نیمه نهایی ، امیدهای هند را برای کسب مدال طلا یا نقره خیره می کند. اکنون تیم هند تلاش می کند تا رقابت های المپیک خود را با حداقل یک مدال برنز به پایان برساند.

پیش از این تیم هند شروع خوبی در المپیک نداشت. به دلیل ضعف دفاع ، هیچکس انتظار نداشت که هند به اینجا برسد ، اما نیت بالای تیم زنان هند و شجاعت برای تسلیم نشدن ، دفاع را قوی کرد. تیم هند نیز خوش شانس بود ، که باعث صعود آنها به مرحله یک چهارم نهایی شد. سپس اهداف بلند علیه استرالیا آنها را برای اولین بار به نیمه نهایی رساند.

بلیط یک چهارم نهایی در آخرین بازی لیگ بود

پس از برد تنها دو بازی در دور لیگ ، بلیط هند به مرحله یک چهارم نهایی در آخرین بازی مرحله گروهی قرار گرفت. این مسابقه قرار بود بین ایرلند و بریتانیا انجام شود. اگر ایرلند در این مسابقه برنده می شد ، سفر هند در مرحله گروهی به پایان می رسید. با این حال ، بریتانیا 2-0 ایرلند را شکست داد و هند راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. هند سپس دارنده سه مدال طلای استرالیا را با نتیجه یک بر صفر شکست داد و راهی نیمه نهایی شد. پنج دلیل اصلی شکست تیم هند را برای ما بگویید …

ادامه مطلب را بخوانید

1. تیم نتوانست برتری اولیه را حفظ کند

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید