اعلامیه مشترک واکسن کرناویروس علیه سرم Bharat Biotech کاملاً از Imp برای انسان آگاه است

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

اعلامیه مشترک واکسن کرناویروس علیه سرم Bharat Biotech کاملاً از Imp برای انسان آگاه است

[ad_1]

دفتر خبر ، عمار اوجالا ، دهلی نو
آخرین بروزرسانی در سه شنبه ، 05 ژانویه 2021 15:42 IST

Adar Poonavala – دکتر کریشنا ایلا (فایل عکس)
– عکس: توییتر

کتاب الکترونیکی عمار اوجالا را بخوانید
هر کجا و هر زمان

* اشتراک سالانه فقط 299 پیشنهاد with با مدت زمان محدود. عجله کن!

اخبار را بشنوید

Covaxin از Bharat Biotech و Kovishield از موسسه سرم در هند (SII) در این کشور برای استفاده اضطراری تأیید شده اند. با این حال ، پس از تصویب ، اختلافاتی بین دو شرکت وجود داشت. این دو اکنون سه شنبه با صدور بیانیه مشترک اختلافات بین خود را حل کرده اند. این اظهارات توسط آدی پوناوالا ، مدیرعامل SII و دکتر کریشنا ایلا ، رئیس بهارات Biotech منتشر شده است.

در بیانیه مشترک ، این دو شرکت گفتند: “ما کاملاً از اهمیت واکسن برای مردم و کشورها آگاه هستیم. ما در مورد تعهد مشترک خود در زمینه دسترسی جهانی به واکسنهای Kovid-19 صحبت می کنیم. “این دو شرکت همچنین در مورد تلاش ها برای انتقال صحیح واکسن کرونا در سراسر کشور صحبت کردند.

در بیانیه مشترک ، این دو شرکت گفتند: “آدار پوناوالا و دکتر کریشنا ایلا در مورد نحوه تولید ، تأمین و تحویل واکسن کرونا در کشور بحث و تبادل نظر کردند.” هر دو مutesسسه معتقدند که نجات جان مردم هند و جهان در آن زمان هدف بزرگی بود.

همچنین بخوانید – پونوالا ، که برای خاتمه بخشیدن به اختلاف واکسن کرونا شرکت کرد ، گفت – بیانیه مشترکی با Biotech صادر می کند

در این بیانیه آمده است: اکنون که دو واکسن کرونر برای استفاده اضطراری در هند تأیید شده است ، تمرکز ما تولید ، تأمین و توزیع واکسن است. نهادهای ما این کار را مانند گذشته به نفع کشور انجام می دهند و به جلو حرکت می کنند. هر دو شرکت متعهد به جمع آوری واکسن در کشور و جهان هستند.

آدار پوناوالا ابتکار عمل را برای حل اختلاف گرفت
به ما اطلاع دهید که اخیراً یک حلقه شعار بین Adar Poonavala و Krishna Illa ایجاد شده است. پس از آن ، سیاستمداران نیز وارد این اختلاف شدند. پوناوالا سپس ، هنگام ابتکار عمل برای حل اختلاف ، بعد از ظهر روز سه شنبه نوشت كه به زودی بیانیه مشتركی برای رفع سوerstand تفاهم ها با بهارات بیوتك صادر می شود.

Covaxin از Bharat Biotech و Kovishield از موسسه سرم در هند (SII) در این کشور برای استفاده اضطراری تأیید شده اند. با این حال ، پس از تصویب ، اختلافاتی بین دو شرکت وجود داشت. این دو اکنون سه شنبه با صدور بیانیه مشترک اختلافات بین خود را حل و فصل کردند. این اظهارات توسط آدی پونوالا ، مدیرعامل SII و دکتر کریشنا ایلا ، رئیس بهارات بیوتک منتشر شده است.

در بیانیه مشترک ، این دو شرکت گفتند: “ما کاملاً از اهمیت واکسن برای مردم و کشورها آگاهی داریم. ما در مورد تعهد مشترک خود در زمینه دسترسی جهانی به واکسنهای Kovid-19 صحبت می کنیم. “این دو شرکت همچنین در مورد تلاش ها برای انتقال صحیح واکسن کرونا در سراسر کشور صحبت کردند.

در بیانیه مشترک ، این دو شرکت گفتند: “آدار پوناوالا و دکتر کریشنا ایلا در مورد نحوه تولید ، تأمین و تحویل واکسن کرونا در کشور بحث و تبادل نظر کردند.” هر دو مutesسسه معتقدند که نجات جان مردم هند و جهان در آن زمان هدف بزرگی بود.

https://www.youtube.com/watch؟v=MHhaADsQ9NI

همچنین بخوانید – پونوالا ، که برای خاتمه دادن به اختلافات در مورد واکسن کرونا مطرح شد ، گفت – بیانیه مشترکی را با Biotech صادر خواهد کرد

در ادامه بیانیه آمده است: “اکنون که دو واکسن کرونر برای استفاده اضطراری در هند تأیید شده است ، تمرکز ما تولید ، تأمین و توزیع واکسن است.” نهادهای ما مانند گذشته به نفع کشور به انجام این کار ادامه خواهند داد و به جلو حرکت خواهند کرد. هر دو شرکت متعهد به جمع آوری واکسن در کشور و جهان هستند.

آدار پونوالا ابتکار عمل را برای حل اختلاف گرفت

به ما بگویید که اخیراً میان آدار پوناوالا و کریشنا ایلا دایره شعاری وجود داشته است. پس از آن ، سیاستمداران نیز وارد این اختلاف شدند. پوناوالا سپس ، در حالی که ابتکار عمل را برای حل اختلاف داشت ، بعد از ظهر روز سه شنبه نوشت که به زودی بیانیه مشترکی برای رفع سوerstand تفاهم ها با بهارات بیوتک صادر می شود.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *