اعلامیه مشترک واکسن کرناویروس علیه سرم Bharat Biotech کاملاً از Imp برای انسان آگاه است

[ad_1]

دفتر خبر ، عمار اوجالا ، دهلی نو
آخرین بروزرسانی در سه شنبه ، 05 ژانویه 2021 15:42 IST

Adar Poonavala – دکتر کریشنا ایلا (فایل عکس)
– عکس: توییتر

کتاب الکترونیکی عمار اوجالا را بخوانید
هر کجا و هر زمان

* اشتراک سالانه فقط 299 پیشنهاد with با مدت زمان محدود. عجله کن!

اخبار را بشنوید

Covaxin از Bharat Biotech و Kovishield از موسسه سرم در هند (SII) در این کشور برای استفاده اضطراری تأیید شده اند. با این حال ، پس از تصویب ، اختلافاتی بین دو شرکت وجود داشت. این دو اکنون سه شنبه با صدور بیانیه مشترک اختلافات بین خود را حل کرده اند. این اظهارات توسط آدی پوناوالا ، مدیرعامل SII و دکتر کریشنا ایلا ، رئیس بهارات Biotech منتشر شده است.

در بیانیه مشترک ، این دو شرکت گفتند: “ما کاملاً از اهمیت واکسن برای مردم و کشورها آگاه هستیم. ما در مورد تعهد مشترک خود در زمینه دسترسی جهانی به واکسنهای Kovid-19 صحبت می کنیم. “این دو شرکت همچنین در مورد تلاش ها برای انتقال صحیح واکسن کرونا در سراسر کشور صحبت کردند.

در بیانیه مشترک ، این دو شرکت گفتند: “آدار پوناوالا و دکتر کریشنا ایلا در مورد نحوه تولید ، تأمین و تحویل واکسن کرونا در کشور بحث و تبادل نظر کردند.” هر دو مutesسسه معتقدند که نجات جان مردم هند و جهان در آن زمان هدف بزرگی بود.

همچنین بخوانید – پونوالا ، که برای خاتمه بخشیدن به اختلاف واکسن کرونا شرکت کرد ، گفت – بیانیه مشترکی با Biotech صادر می کند

در این بیانیه آمده است: اکنون که دو واکسن کرونر برای استفاده اضطراری در هند تأیید شده است ، تمرکز ما تولید ، تأمین و توزیع واکسن است. نهادهای ما این کار را مانند گذشته به نفع کشور انجام می دهند و به جلو حرکت می کنند. هر دو شرکت متعهد به جمع آوری واکسن در کشور و جهان هستند.

آدار پوناوالا ابتکار عمل را برای حل اختلاف گرفت
به ما اطلاع دهید که اخیراً یک حلقه شعار بین Adar Poonavala و Krishna Illa ایجاد شده است. پس از آن ، سیاستمداران نیز وارد این اختلاف شدند. پوناوالا سپس ، هنگام ابتکار عمل برای حل اختلاف ، بعد از ظهر روز سه شنبه نوشت كه به زودی بیانیه مشتركی برای رفع سوerstand تفاهم ها با بهارات بیوتك صادر می شود.

Covaxin از Bharat Biotech و Kovishield از موسسه سرم در هند (SII) در این کشور برای استفاده اضطراری تأیید شده اند. با این حال ، پس از تصویب ، اختلافاتی بین دو شرکت وجود داشت. این دو اکنون سه شنبه با صدور بیانیه مشترک اختلافات بین خود را حل و فصل کردند. این اظهارات توسط آدی پونوالا ، مدیرعامل SII و دکتر کریشنا ایلا ، رئیس بهارات بیوتک منتشر شده است.

در بیانیه مشترک ، این دو شرکت گفتند: “ما کاملاً از اهمیت واکسن برای مردم و کشورها آگاهی داریم. ما در مورد تعهد مشترک خود در زمینه دسترسی جهانی به واکسنهای Kovid-19 صحبت می کنیم. “این دو شرکت همچنین در مورد تلاش ها برای انتقال صحیح واکسن کرونا در سراسر کشور صحبت کردند.

در بیانیه مشترک ، این دو شرکت گفتند: “آدار پوناوالا و دکتر کریشنا ایلا در مورد نحوه تولید ، تأمین و تحویل واکسن کرونا در کشور بحث و تبادل نظر کردند.” هر دو مutesسسه معتقدند که نجات جان مردم هند و جهان در آن زمان هدف بزرگی بود.

https://www.youtube.com/watch؟v=MHhaADsQ9NI

همچنین بخوانید – پونوالا ، که برای خاتمه دادن به اختلافات در مورد واکسن کرونا مطرح شد ، گفت – بیانیه مشترکی را با Biotech صادر خواهد کرد

در ادامه بیانیه آمده است: “اکنون که دو واکسن کرونر برای استفاده اضطراری در هند تأیید شده است ، تمرکز ما تولید ، تأمین و توزیع واکسن است.” نهادهای ما مانند گذشته به نفع کشور به انجام این کار ادامه خواهند داد و به جلو حرکت خواهند کرد. هر دو شرکت متعهد به جمع آوری واکسن در کشور و جهان هستند.

آدار پونوالا ابتکار عمل را برای حل اختلاف گرفت

به ما بگویید که اخیراً میان آدار پوناوالا و کریشنا ایلا دایره شعاری وجود داشته است. پس از آن ، سیاستمداران نیز وارد این اختلاف شدند. پوناوالا سپس ، در حالی که ابتکار عمل را برای حل اختلاف داشت ، بعد از ظهر روز سه شنبه نوشت که به زودی بیانیه مشترکی برای رفع سوerstand تفاهم ها با بهارات بیوتک صادر می شود.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید