اعتراض کشاورزان امروز و فردا سازمانهای مهم دولتی و کیسان و همچنین کل کشور در انتظار نتیجه گیری – جنبش کشاورزان: مهم امروز و فردا ، دولت و سازمانها و همچنین کل کشور و جهان

[ad_1]

گفتگوها بین دولت و سازمان های مزرعه دار کشاورزان در روز دوشنبه مهم است. دولت و سازمان های کشاورزان و همچنین کل کشور و جهان در حال تماشای این گفتگو هستند. این مکالمه می تواند یک مکالمه “اعتماد” باشد. دولت آمادگی لغو این قانون را ندارد و كشاورزان آشفته نیز آمادگی پذیرش كمتر آن را ندارند. در چنین شرایطی ، س questionال دوباره در روز دوشنبه شکل نمی گیرد یا توسط خود س beال مطرح می شود.

طوفان فکری قبل از مکالمه
سازمانهای کشاورزان استراتژی خود را یکشنبه قبل از دور هفتم گفتگوها با دولت گفتگو کردند. از طرف دیگر ، نارندرا تومار ، وزیر کشاورزی ، همچنین با آمیت شاه و راجنات سینگ رایزنی های مداوم داشت.

در جلسه یونایتد کیسان مورچا تصمیم بر این شد که روند پس گرفتن تنها سه قانون و ضمانت قانونی حداقل هزینه حمایت با دولت در میان گذاشته شود. اگرچه نمایندگان کلیه 40 سازمان کشاورزان نیز در این گفتگو مشارکت خواهند داشت ، رهبران کشاورزان دکتر دارشانپال ، هانان ملا ، بالبیر راجوال مجاز به گفتگوهای رسمی با گروه وزرای مذاکره دولت خواهند بود. یونایتد کیسان مورچا از طرف 40 سازمان کشاورزان به آنها اجازه داده است در مذاکرات شرکت کنند.

وی پیش از این اقدام پیشنهادی را تا 26 ژانویه اعلام کرده بود. در صورت بروز بن بست توسط دولت در روز دوشنبه ، جلسه دادگاه عالی روز سه شنبه کنترل خواهد شد. یونایتد کیسان مورچا در تاریخ 6 ژانویه اعلام کرد که در جاده کندلی-مانسار-پالوال از صف تراکتور استفاده می کند. اعتراضات نمایشی با سوزاندن یک نسخه از قوانین کشاورزی لری در 13 ژانویه ، بسیج حمایت از زنان در 18 ژانویه ، بیانیه جنبش آزاد هند کیسان در 23 ژانویه. 6 تا 20 ژانویه کمپین آگاهی بخشی در اعتراض به قوانین کشاورزی ، آماده سازی برای تظاهرات. موکب تراکتور در تاریخ 26 ژانویه.

تیپ پیشگیری از برخورد
درگیری ها در Rewari ، Sangrur و Hoshiarpur روز یکشنبه آغاز شد. برای جلوگیری از سفر کشاورزان از Revari به دهلی ، آنها مجبور شدند پوسته های گاز اشک آور را کنار بگذارند. در چنین شرایطی ، نگرانی و چالش United Kisan Morcha در مورد جنبش بدون خشونت افزایش یافته است. سازمان های کشاورزان برای جلوگیری از درگیری ، یک تیپ جوانان متشکل از 4000 جوان را آموزش داده اند.

.. پس چه چیزی با “اعتماد” افزایش می یابد
تاکنون ، نشانه هایی از وخامت در نگرش سرسختانه دولت و تحریک سازمان های کشاورزان وجود دارد ، از “گفتگو” به “بن بست”. اما آخرین امید همچنان با سوال “اعتماد” باقی مانده است. تاکنون همزنان هیچ اعتراضی نسبت به اطمینان دولت از سازمان های کشاورزان ندارند. پارالی ، سازمانهای کشاورزان در مورد مسئله برق چیزی خاص به صورت مکتوب دریافت نکرده اند. در چنین شرایطی در مذاکرات روز دوشنبه ، علاوه بر توافق دولت در مورد برق ، مواد خرد ، SME ها می توانند اطمینان داشته باشند که ضمانت کتبی رضایت متقابل را ارائه می دهد.

این “اعتماد” می تواند راه گفتگو را باز کند. گزینه کمیسیون اکنون باز است. این کمیسیون ضمانت شورای وزیران را تضمین می کند ، در حالی که قوانین جدید کشاورزی جای خود را به تغییر در شرایط کاستی می دهد. دولت امیدوار است که این امر را از سازمانهای کشاورزان کاهش دهد. انتظار می رود از جلسه احتمالی دادگاه عالی در روز سه شنبه ، روز بعد از گفتگوهای “اعتماد” روز دوشنبه.

تاکنون می توان در دیوان عالی کشور هر دو طرف را در مسیر پیشرفت و بن بست قرار داد. در چنین شرایطی امروز و فردا ، یعنی. دوشنبه تا سه شنبه برای جابجایی کشاورزان بسیار مهم است. Annadata در جاده هنگام باران زمستان خشمگین است. روز یکشنبه ، چهار کشاورز در مرز Tikri-Singhu جان خود را از دست دادند. جوشیدن در حرکت نیز نگران کننده است. در چنین شرایطی می توان انتظار داشت که هر دو طرف روی گفتگو تمرکز کنند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید