اطلاعیه صدور Sc به رئیس جمهور راجستان در دادخواست خواستار لغو عضویت در BSP MLAs متحد با کنگره

[ad_1]

دفتر خبر ، عمار اوجالا ، دهلی نو
به روز شده در پنجشنبه ، 07 ژانویه 2021 13:52 IST

دادگاه عالی (پرونده)
– عکس: شبکه های اجتماعی

کتاب الکترونیکی عمار اوجالا را بخوانید
هر کجا و هر زمان

* اشتراک سالانه فقط 299 پیشنهاد with با مدت زمان محدود. عجله کن!

اخبار را بشنوید

دادگاه عالی روز پنجشنبه در مورد دو دادخواست ادغام شش شرکت کوچک و متوسط ​​BSP در راجستان با حزب کنگره حاکم در ایالت ، اطلاعیه هایی را به رئیس جمهور و دیگران ارسال کرد. دیوان عدالت عبدالنظیر و دادگستری K.M. جوزف همچنین اطلاعیه هایی را به دبیر قوه مقننه و هر شش شرکت کوچک و متوسط ​​BSP که در این پرونده به کنگره پیوستند ، صادر کرد.

باهوجان سماج و BJP MLA مادان دیلوار تجدیدنظر خواهی جداگانه ای علیه دستور دادگاه عالی راجستان در این پرونده انجام داده اند. با این دستور ، دیوان عالی کشور از رئیس مجلس قانونگذار خواسته بود تا ظرف سه ماه درمورد دادخواست رد صلاحیت ثبت شده علیه ادغام BSP MLA در کنگره حاکم در ایالت تصمیم بگیرد.

با ادغام این MLA های BSP در حزب کنگره ، تعداد اعضای کنگره به رهبری آشوک گهلو در مجلس قانونگذاری 200 عضوی از 100 نفر عبور کرده بود.

دادگاه عالی روز پنجشنبه در مورد دو دادخواست ادغام شش MLA BSP در راجستان با حزب حاکم در کنگره ، اطلاعیه هایی را به رئیس جمهور و دیگران صادر کرد. دیوان عدالت عبدالنظیر و دادگستری K.M. جوزف همچنین اطلاعیه هایی را به دبیر قانونگذار و شش BSP BSP که در این پرونده به کنگره پیوستند ، صادر کرد.

باهوجان سماج و BJP MLA مادان دیلوار تجدیدنظر خواهی جداگانه ای علیه حکم دادگاه عالی راجستان در این پرونده انجام داده اند. با این دستور ، دیوان عالی کشور از رئیس مجلس قانونگذار خواسته بود تا ظرف سه ماه درمورد دادخواست رد صلاحیت ثبت شده علیه ادغام BSP MLA در کنگره حاکم در ایالت تصمیم بگیرد.

با ادغام این MLA های BSP در حزب کنگره ، تعداد اعضای کنگره به رهبری آشوک گلوت از 100 عضو در مجلس قانونگذاری 200 عضوی عبور کرده بود.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید