استرالیا در مقابل هند: Kl Rahul با مصدومیت از ناحیه مچ دست از مسابقات خارج شد

[ad_1]

دفتر ورزش ، عمار اوجالا ، دهلی نو
آخرین بروزرسانی در سه شنبه ، 05 ژانویه 2021 09:37 IST

کتاب الکترونیکی عمار اوجالا را بخوانید
هر کجا و هر زمان

* اشتراک سالانه فقط 299 پیشنهاد with با مدت زمان محدود. عجله کن!

اخبار را بشنوید

حرامزاده KL Rahul در دو آزمون دیگر علیه استرالیا منتفی است. راهول که به او فرصت داده شده بود برای ضربه آزاد ، ضربات میانی و آخر هفته عمل کند ، هنوز در سری آزمون فرصتی به او داده نشده بود ، اما با تغییر شرایط می توانست برای تیم مفید باشد. این خبر شوک کمتری برای اردوگاه هند قبل از آزمایش سوم است که از 7 ژانویه در سیدنی آغاز می شود.

صبح روز سه شنبه BCCI این اطلاعات را با توئیت دادن. در بیانیه مطبوعاتی ، وزیر امور خارجه شاه گفت كه هنگام آموزش ، راهول مچ دست چپ خود را هنگام حضور در آنجا آسیب دید. این حادثه روز شنبه در زمین کریکت در ملبورن اتفاق افتاد. حداقل سه هفته طول می کشد تا راهول از این آسیب دیدگی بهبود یابد. وی به زودی از استرالیا به هند سفر می کند و در آنجا در آکادمی ملی کرکت در بنگلور تحت معالجه قرار می گیرد.

دروازه بان 28 ساله با فرم عالی از IPL به استرالیا آمد. آنها در مجموعه های یک روزه T20 بازی های مختلط داشتند. سومین تست این مجموعه در 7 ژانویه در سیدنی برگزار می شود ، در حالی که چهارمین و آخرین بازی در 15 ژانویه در بریزبن برگزار می شود.

تیم بتمن تیم هند KL Rahul از دو تست دیگر مقابل استرالیا محروم شده است. راهول که به او فرصت داده شد تا خفاش را باز کند ، اواسط ضربات را باز کند و در را باز کند ، هنوز در سری آزمون فرصتی به او داده نشده بود ، اما با تغییر شرایط ، او می تواند برای تیم مفید باشد. این خبر شوک کمتری برای اردوگاه هند قبل از آزمایش سوم که از 7 ژانویه در سیدنی آغاز می شود ، نیست.

صبح روز سه شنبه BCCI این اطلاعات را توییت کرد. در بیانیه مطبوعاتی ، وزیر امور خارجه شاه گفت كه هنگام آموزش ، راهول مچ دست چپ خود را هنگام حضور در آنجا آسیب دید. این حادثه روز شنبه در زمین کریکت در ملبورن اتفاق افتاد. حداقل سه هفته طول می کشد تا رهول از این آسیب دیدگی بهبود یابد. وی به زودی از استرالیا به هند سفر می کند و در آنجا در آکادمی ملی کرکت در بنگلور تحت معالجه قرار می گیرد.

دروازه بان 28 ساله با فرم عالی از IPL به استرالیا آمد. آنها در مجموعه های یک روزه T20 بازی های مختلط داشتند. سومین تست این مجموعه در 7 ژانویه در سیدنی برگزار می شود ، در حالی که چهارمین و آخرین بازی در 15 ژانویه در بریزبن برگزار می شود.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید