استرالیا در مقابل هند: راویندرا جیدا مصدوم از چهارمین آزمون در بریزبن ناپدید شد – اوسوند: مشکلات هند قبل از آزمون چهارم افزایش می یابد

[ad_1]

میز تحریر ، عمار یولا ، سیدنی
به روز شده در دوشنبه ، 11 ژانویه ، 2021 10:52 PM IST

کتاب الکترونیکی عمار اوجالا را بخوانید
هر کجا و هر زمان

* اشتراک سالانه فقط 299 پیشنهاد with با مدت زمان محدود. عجله کن!

اخبار را بشنوید

مشکلات هند قبل از آزمون چهارم بیشتر شد. ابتدا Hanuma Vihari و حالا ستاره تیم Ravindra Jadea از آزمون در بریزبن انصراف داد. BCCI این اطلاعات را روز دوشنبه ارائه داد.

بی سی سی آی در بیانیه ای گفت: “در روز سوم آزمون مرز-گاواسكار ، جادا از ناحیه انگشت شست از ناحیه دست چپ آسیب دید و پس از آن وی را برای اسكن بردند. اما اکنون این گزارش نشان می دهد که انگشت شست وی از ریشه خارج شده است.

به ما اطلاع دهید که چهارمین تست جام مرزی گاواسکار از 15 ژانویه برگزار می شود. در چنین شرایطی Wrididdan Saha می تواند به عنوان دروازه بان و Rishabh Pant طناب بزنند ، زیرا می تواند به ردیف وسط یک خفاش یا مایانک آگروال داده شود. در همان زمان ، شاردول تاکور می تواند جایگزین راویندرا جادئا در بریزبن شود.

هانوما ویهاری نیز بیرون است
قبل از Jadea ، Hanuma Vihari نیز آسیب دید و از آزمون چهارم کنار رفت. او همچنین در مورد بازی با انگلیس تردید دارد. یک منبع BCCI این خبر را به خبرگزاری PTI اطلاع داد. این منبع گفت که ویهاری تا بازی بعدی که از 15 ژانویه آغاز می شود ، نمی تواند جا بیفتد. یک منبع گفت: “آسیب ویهاری فقط پس از گزارش اسکن مشخص خواهد شد ، اما وی مجبور است حتی پس از یک آسیب دیدگی درجه یک چهار هفته در خارج بماند و سپس تحت توانبخشی قرار گیرد. نه فقط آزمایش بریزبن ، اما او نیز می تواند از سری بازی های خانگی برابر انگلیس دور بماند.

مشکلات هند قبل از آزمون چهارم بیشتر شد. ابتدا Hanuma Vihari و حالا ستاره تیم Ravindra Jadea از آزمون در بریزبن انصراف داد. BCCI این اطلاعات را روز دوشنبه ارائه داد.

بی سی سی آی در بیانیه ای گفت: “در روز سوم آزمون مرز-گاواسکار ، جادا از ناحیه انگشت شست از ناحیه دست چپ دچار آسیب دیدگی شد و پس از آن وی را برای اسکن بردند.” اما اکنون این گزارش نشان می دهد که انگشت شست وی از ریشه خارج شده است.

به ما اطلاع دهید که چهارمین تست جام مرزی گاواسکار از 15 ژانویه برگزار می شود. در چنین شرایطی ، Wrididdan Saha را می توان به عنوان یک دروازه بان و Rishabh Pant طناب زد ، زیرا بتمن یا مایانک آگروال می تواند در ردیف وسط قرار بگیرد. در همان زمان ، شاردول تاکور می تواند جایگزین راویندرا جادئا در بریزبن شود.


هانوما ویهاری نیز بیرون است

قبل از یهودیه ، هانوما ویهاری نیز آسیب دید و از آزمون چهارم کنار گذاشته شد. او همچنین در مورد بازی با انگلیس تردید دارد. یک منبع BCCI این خبر را به خبرگزاری PTI اطلاع داد. این منبع گفت که ویهاری تا بازی بعدی که از 15 ژانویه آغاز می شود ، نمی تواند جا بیفتد. یک منبع گفت: “آسیب ویهاری فقط پس از گزارش اسکن مشخص خواهد شد ، اما وی مجبور است حتی پس از یک آسیب دیدگی درجه یک چهار هفته در خارج بماند و سپس تحت توانبخشی قرار گیرد. نه فقط آزمایش بریزبن ، اما او نیز می تواند از سری بازی های خانگی برابر انگلیس دور بماند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید