اختلافات غیر منطقی مرزهای لاک چین در آمریکا شامل قانون دفاع است – قانون ایجاد شده توسط آمریکا در برابر تجاوز چین توسط هند ، بیگ بنگ برای ترامپ در مورد قانون دفاع

[ad_1]

رئیس جمهور آمریکا دونالد ترامپ
– عکس: PTI

کتاب الکترونیکی عمار اوجالا را بخوانید
هر کجا و هر زمان

* اشتراک سالانه فقط با پیشنهاد 299 with با مدت زمان محدود. عجله کن!

اخبار را بشنوید

ترامپ در رابطه با لایحه دفاعی 740 میلیارد دلاری تحمیل شده توسط رئیس جمهور دونالد ترامپ از پارلمان آمریکا (کنگره) شکست جدی دریافت کرد. پس از مجلس نمایندگان ، سنا (مجلس علیا) نیز با رد مخالفت های وی ، وتو ترامپ را لغو کرد. این لایحه نگرش تهاجمی چین به هند را محکوم کرد. اکنون این لایحه در آمریکا به شکل قانون درآمده است.

بگذارید به شما بگویم که حزب ترامپ (جمهوری خواه) اکثریت سنا را در اختیار دارد و وی در آخرین روزهای دوره ریاست جمهوری ضربه بزرگی به این لایحه وارد کرده است. این لایحه برای هند از اهمیت برخوردار است ، زیرا شامل انتقاد از اقدامات دولت چین علیه هند تحت كنترل واقعی (LAC) بین هند و چین ، از جمله موارد دیگر است.

قانون مجوز دفاع ملی (NDAA) که در ایالات متحده تصویب شده است ، از حمایت احزاب دموکرات و جمهوری خواه برخوردار است. همچنین پیشنهادی وجود دارد که از دولت چین می خواهد به حمله نظامی خود علیه LAC علیه هند پایان دهد. این لایحه که قبلاً توسط هر دو مجلس تصویب شده بود ، از سوی ترامپ به عنوان تهدیدی علیه امنیت ملی وتو شد.

پیشنهاد راجا کریشنامورتی در مورد چین در این لایحه
قانون سیاست دفاعی هند (NDAA) شامل پیشنهادهایی از سوی راجا کریشنامورتی ، نماینده هندو آمریکایی در مورد چین است. کریشنامورتی گفت که با تصویب این لایحه ، چین ملزم به پایان دادن به موقعیت تهاجمی خود در هند و منطقه هند و اقیانوس آرام است. این نگرش چین از هیچ جا قابل قبول نیست. کلمات ذکر شده در این قانون هنگام ورود به سال جدید پیام حمایت و همبستگی را به هند و سایر متحدانش در سراسر جهان منتقل می کنند. پس از تصویب این لایحه ، از چین خواسته شد تا از استفاده از زور برای حل و فصل اختلاف خودداری کند.

ترامپ در آخرین روزهای مسئولیت خود یک شوک دریافت کرد
کنگره ایالات متحده در آخرین روزهای دوره ریاست جمهوری خود ضربه سختی را متحمل شده و وتو رئیس جمهور دونالد ترامپ در لایحه سیاست دفاع را با 81 رأی موافق در برابر 13 رأی موافق در مقابل 13 مجلس نمایندگان (سنا) رد کرد. میچ مک کانل ، رهبر اکثریت جمهوری خواه در سنا ، قبل از رای گیری گفت که کنگره به مدت 59 سال هر ساله لایحه NDAA را تصویب می کند. ما به هر روشی 60 امین سالانه NDAA را تکمیل خواهیم کرد. رای گیری در پی آن انجام شد. بدون امضای ترامپ ، دو سوم آرا needed لازم در هر اتاق برای تبدیل این لایحه به یک قانون ، و او آن را برنده شد. وی تصمیمات مربوط به افزایش سه درصدی حقوق سربازان آمریکایی ، تعداد سربازان ، سیستم های تسلیحاتی جدید و سیاست های نظامی مرتبط بدون امضای ترامپ را تصویب کرده است.

ترامپ رای گیری را شرم آور توصیف کرد
رئیس جمهور آمریکا وتو را نادیده گرفت و رای گیری را “اقدامی ناجوانمردانه از شرم” خواند. اوایل این هفته ، ترامپ در توییتر جمهوریخواهان را عصبانی کرد. وی گفته بود که “رهبری خسته و ضعیف حزب جمهوریخواه” اجازه تصویب لایحه دفاع بد را می دهد.

ترامپ در رابطه با لایحه دفاعی 740 میلیارد دلاری تحمیل شده توسط رئیس جمهور دونالد ترامپ از پارلمان آمریکا (کنگره) شکست جدی دریافت کرد. به دنبال مجلس نمایندگان ، سنا (مجلس علیا) نیز با رد اعتراضات وی ، حق وتو ترامپ را لغو کرد. این لایحه نگرش تهاجمی چین به هند را محکوم می کند. اکنون این لایحه در آمریکا به شکل قانون درآمده است.

بگذارید به شما بگویم که حزب ترامپ (جمهوری خواه) اکثریت سنا را در اختیار دارد و وی در آخرین روزهای دوره ریاست جمهوری ضربه بزرگی به این لایحه وارد کرده است. این لایحه برای هند دارای اهمیت است ، زیرا شامل انتقاد از اقدامات دولت چین علیه هند تحت كنترل واقعی (LAC) بین هند و چین ، از جمله موارد دیگر است.

قانون مجوز دفاع ملی (NDAA) که در ایالات متحده تصویب شده است ، از حمایت احزاب دموکرات و جمهوری خواه برخوردار است. همچنین پیشنهادی وجود دارد که از دولت چین می خواهد به حمله نظامی خود علیه LAC علیه هند پایان دهد. این لایحه که قبلاً توسط هر دو مجلس تصویب شده بود ، توسط ترامپ به عنوان تهدیدی برای امنیت ملی وتو شد.

پیشنهاد راجا کریشنامورتی در مورد چین در این لایحه

قانون سیاست دفاعی هند (NDAA) شامل پیشنهادهایی از راجا کریشنامورتی نماینده هندو-آمریکایی در مورد چین است. کریشنامورتی گفت که با تصویب این لایحه ، چین ملزم به پایان دادن به موقعیت تهاجمی خود در هند و منطقه هند و اقیانوس آرام است. این نگرش چین از هیچ کجا قابل قبول نیست. کلمات ذکر شده در این قانون هنگام ورود به سال جدید پیام حمایت و همبستگی را به هند و سایر متحدانش در سراسر جهان منتقل می کنند. پس از تصویب این لایحه ، از چین خواسته شد تا از استفاده از زور برای حل و فصل اختلاف خودداری کند.

ترامپ در آخرین روزهای مسئولیت خود یک شوک دریافت کرد

كنگره آمریكا در آخرین روزهای كار خود ضربه سختی را متحمل شده است و وتو رئیس جمهور دونالد ترامپ در لایحه سیاست های دفاعی را با 81 رأی موافق در برابر 13 رأی موافق از مجلس اعلا (سنا) رد كرد. میچ مک کانل ، رهبر اکثریت جمهوری خواه در سنا ، قبل از رای گیری گفت که کنگره به مدت 59 سال هر ساله لایحه NDAA را تصویب می کند. در هر صورت ، ما 60 امین سالانه NDAA را نیز تکمیل خواهیم کرد. رای گیری در پی آن انجام شد. بدون امضای ترامپ ، دو سوم آرا needed لازم در هر اتاق برای تبدیل این لایحه به یک قانون ، و او آن را برنده شد. وی تصمیمات مربوط به افزایش سه درصدی حقوق سربازان آمریکایی ، تعداد سربازان ، سیستم های جدید تسلیحاتی و آنهایی را که مربوط به سیاست های نظامی بود بدون امضای ترامپ تصویب کرد.

ترامپ رای گیری را شرم آور توصیف کرد

رئیس جمهور آمریکا وتو را نادیده گرفت و رای گیری را “اقدامی ناجوانمردانه از شرم” خواند. اوایل این هفته ، ترامپ از نمایندگان جمهوری خواه در توییتر عصبانی بود. وی گفته بود که “رهبری خسته و ضعیف حزب جمهوریخواه” اجازه تصویب لایحه دفاع بد را می دهد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید