اخبار کرونا ویروس: دانشمندان آزمایشگاه ووهان چین اعتراف کردند که توسط خفاش های آلوده به کوید که در یک تیم کار می کنند گزیده شده است – یک افشاگری بزرگ برای کرونا! دانشمندان چینی گفتگو در مورد گزش خفاش را پذیرفته اند

[ad_1]

کتاب الکترونیکی عمار اوجالا را بخوانید
هر کجا و هر زمان

* اشتراک سالانه فقط 299 پیشنهاد with با مدت زمان محدود. عجله کن!

اخبار را بشنوید

ویروس تاج ، اپیدمی جهانی که جهان را ویران کرده است ، سال گذشته در ووهان چین آغاز شد. یک سال بعد ، چین به تیم سازمان بهداشت جهانی (WHO) اجازه داد تا برای یافتن منبع ویروس تاج به ووهان بیایند. تیم WHO در تور ووهان افشاگری بزرگی در مورد ویروس کرونا انجام داد. دانشمندان از آزمایشگاه ووهان معتقدند که هنگام گرفتن نمونه خفاش از غارهای مرموز ، توسط خفاش ها گزیده شده اند. فیلمی از سهل انگاری دانشمندان چینی پدیدار شده است که این موضوع را فاش می کند.

دانشمندان چینی در ویدئویی که حدود دو سال پیش در دوربین مدار بسته دولتی نشان داده شده بود ، اعتراف کردند که توسط خفاش ها گزیده شده است. این ویدئو همچنین نشان می دهد که دانشمندان موسسه ویروس شناسی ووهان در گرفتن نمونه از خفاش ها سهل انگاری کرده و آنها را قربانی خفاش ها کرده اند. گفته می شود غارهایی که دانشمندان چینی از آنها برای جمع آوری نمونه ها رفتند محل زندگی خفاش های آلوده به ویروس تاج است.

سهل انگاری دانشمندان چینی جهان را با مشکل روبرو کرده است

طبق تایوان نیوز ، در تاریخ 29 دسامبر 2017 ، یک کانال تلویزیونی دولتی چین ویدیویی را پخش کرد که در آن شی جنلی ، که یک زن خفاش چینی خوانده می شود ، و تیمش برای ردیابی منشأ SARS در تلاش بودند. دانستن اینکه خفاش های موجود در غار می توانند خطرناک و مسری باشند. دانشمندان در حال کار بر روی استانداردهای ایمنی را می توان در فیلم مشاهده کرد. برخی از دانشمندان آزمایشگاه ووهان ، معروف به آزمایشگاه ایمنی ایمنی سطح 4 ، تی شرت می پوشیدند ، در حالی که برخی دیده می شدند خفاش ها را بدون مزاحمت نگه می دارند. در نتیجه ، خفاش ها توسط یکی از اعضای تیم گزیده شدند.

خود محقق در ویدئو به این امر اعتراف می کند و همچنین دست خود را نشان می دهد. این ویدئو اعضای تیم را نشان می دهد که با پوشیدن شلوارک و تی شرت ، مدفوع خفاش بسیار مسری را جمع می کنند. در این دوره هیچ کس مجموعه ای از PPE را به تن نمی کرد. نه تنها این ، کارکنان آزمایشگاه ووهان بدون دستکش کار می کنند. این افراد روی “ویروس زنده” کار می کردند و حتی ماسک هم نمی زدند. این نیز در مواردی است که سازمان بهداشت جهانی کیت های PPE را در چنین آزمایشگاه های ایمنی اعمال کرده است.

خفاش به خفاش پذیرفته می شود
این محقق از آزمایشگاه ووهان در مورد تجربه خود گفت ، دندان های سمی خفاش ها به دستکش های لاستیکی من نفوذ کرده و این احساس را داشتند که یک سوزن در دست من نفوذ می کند. سپس این ویدئو دست های مردی را که توسط خفاش ها متورم شده است نشان می دهد. سپس ویدئو همچنین می گوید که خطر ویروس های زیادی در این خفاش ها وجود دارد. محققانی که خفاش ها را برهنه نگه داشته اند ، چندین بار در این فیلم دیده می شوند.

این افشاگری در حالی صورت می گیرد که تیم WHO برای بررسی منبع تاج در چین است. پس از تأخیر زیاد ، چین به تیم تحقیق اجازه داد تا درباره ووهان تحقیق کنند.

فیلم سانسور شده چینی
این فیلم اولین بار توسط مرکز تحقیقات چین منتشر شد ، اما بعداً توسط چین سانسور شد. در این ویدئو یک زن خفاش چینی شنیده می شود که می گوید این شغل به اندازه تصور مردم خطرناک نیست. وی گفت درست است که خفاش ها حاوی ویروس های خطرناک زیادی هستند ، اما خطر آلوده شدن مستقیم انسان بسیار کم است.

ویروس تاج ، اپیدمی جهانی که جهان را ویران کرده است ، سال گذشته در ووهان چین آغاز شد. یک سال بعد ، چین به تیم سازمان بهداشت جهانی (WHO) اجازه داد برای یافتن منبع ویروس تاج به ووهان بیایند. تیم WHO در تور ووهان افشاگری بزرگی در مورد ویروس کرونا انجام داد. دانشمندان آزمایشگاه ووهان معتقدند که هنگام گرفتن نمونه خفاش از غارهای مرموز ، توسط برخی از خفاش ها گزیده شده اند. ویدیویی از سهل انگاری دانشمندان چینی منتشر شده است که آن را فاش می کند.

در ویدئویی که حدود دو سال پیش در تلویزیون دولتی CCTV نشان داده شد ، دانشمندان چینی اعتراف کردند که توسط خفاش ها گزیده شده است. این ویدئو همچنین نشان می دهد که دانشمندان موسسه ویروس شناسی ووهان در گرفتن نمونه از خفاش ها سهل انگاری کرده و آنها را قربانی خفاش ها کرده اند. گفته می شود غارهایی که دانشمندان چینی از آنها برای جمع آوری نمونه ها رفته اند ، خانه خفاش های آلوده به ویروس تاج است.

https://www.youtube.com/watch؟v=MNkyeUZHUoU

سهل انگاری دانشمندان چینی جهان را با مشکل روبرو کرده است

طبق تایوان نیوز ، در تاریخ 29 دسامبر 2017 ، یک کانال تلویزیونی دولتی چین ویدیویی را پخش کرد که در آن شی جنلی ، که یک زن خفاش چینی خوانده می شود ، و تیمش برای ردیابی منشأ SARS در تلاش بودند. دانستن اینکه خفاش های موجود در غار می توانند خطرناک و مسری باشند. دانشمندان در حال کار بر روی استانداردهای ایمنی را می توان در فیلم مشاهده کرد. برخی از دانشمندان آزمایشگاه ووهان ، معروف به آزمایشگاه ایمنی ایمنی سطح 4 ، تی شرت هایی به پا کردند ، در حالی که برخی دیده می شدند خفاش ها را بدون مزاحمت نگه می دارند. در نتیجه ، خفاش ها توسط یکی از اعضای تیم گزیده شدند.

ادامه مطلب

دانشمندان مجموعه ای از PPE نپوشیدند

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید