اخبار هوا ، چهار روز آینده هند شمالی لرزیده خواهد شد – هرج و مرج موج سرد: چهار روز آینده هند شمالی لرزیده است

[ad_1]

کتاب الکترونیکی عمار اوجالا را بخوانید
هر کجا و هر زمان

* اشتراک سالانه فقط 299 پیشنهاد with با مدت زمان محدود. عجله کن!

اخبار را بشنوید

دشت های شمال هند با کاهش دما تا چهار روز آینده اسیر یک موج شدید هوا خواهند بود. اداره هواشناسی هند (IMD) روز سه شنبه هشدار نارنجی در مورد وخامت الگوهای آب و هوا را صادر کرد. در این مدت ، انتظار می رود حداقل دما در دشت ها به 5-5 درجه سانتیگراد بالاتر از حد نرمال کاهش یابد. از طرف دیگر ، سیگنال مشابهی در باران شدید باران در تامیل نادو و پودوچری صادر شد.

هشدار سیگنال هواپیمای نارنجی در مورد مه غلیظ
IMD گفت با توجه به وزش باد خشک شمال و شمال غرب ، چهار تا پنج روز آینده کمترین دما در بیشتر مناطق شمال غربی هند زیر حد نرمال باقی خواهد ماند. بنابراین ، در سه روز آینده یک موج سرد شدید در پنجاب ، هاریانا ، دهلی ، اوتار پرادش ، اوتاراخند وجود دارد.

اداره هواشناسی می گوید طی چهار تا پنج روز آینده در مناطق مختلف شمال غربی هند مه شدید تا بسیار غلیظ وجود دارد. سیگنال نارنجی برای پنجاب ، هاریانا و اوتار پرادش از 13 تا 16 ژانویه صادر شد ، در حالی که برای راجستان ، در 13 ژانویه.

شدت زمان را با چهار کد رنگ درک کنید
IMD چهار کد رنگ برای نشان دادن شدت زمان تنظیم کرده است. کد نارنجی در واقع نشانه آمادگی برای آب و هوای خطرناک است ، در حالی که کد قرمز هشداری است برای اقدام در جهت محافظت در برابر از بین رفتن جان و مال به دلیل هوای بسیار بد. کد سبز به معنای زمان عادی است ، در حالی که کد زرد هشداری است که در بدتر شدن هوا باید مراقب باشید.

کوه ابو منفی دما 2 درجه
موج سرما در راجستان ادامه دارد. کوه ابو ، تنها ایستگاه تپه در این ایالت ، با دمای منفی دو درجه سانتیگراد در روز سه شنبه سردترین بود. در حالیکه سیکار با دمای 1.5 درجه دومین سردترین بود. روز سه شنبه ، کمترین دما در دهلی به 4.3 درجه کاهش یافت که سه درجه پایین تر از حد نرمال است. اداره هواشناسی اعلام کرد که پیش بینی می شود دما بیشتر کاهش یابد.

دشت های شمال هند با کاهش دما تا چهار روز آینده اسیر یک موج شدید هوا خواهند بود. اداره هواشناسی هند (IMD) روز سه شنبه هشدار نارنجی در مورد وخامت الگوهای آب و هوایی را صادر کرد. در این مدت ، انتظار می رود حداقل دما در دشت ها به 5-5 درجه سانتیگراد بالاتر از حد نرمال کاهش یابد. از طرف دیگر ، سیگنال مشابهی برای باران های سیل آسا در تامیل نادو و پودوچری صادر شد.

هشدار سیگنال هواپیمای نارنجی در مورد مه غلیظ

IMD گفت با توجه به وزش بادهای خشک شمال و شمال غرب ، چهار تا پنج روز آینده کمترین دما در بیشتر مناطق شمال غربی هند زیر حد نرمال باقی خواهد ماند. بنابراین ، در سه روز آینده یک موج سرد شدید در پنجاب ، هاریانا ، دهلی ، اوتار پرادش ، اوتاراخند وجود دارد.

اداره هواشناسی می گوید طی چهار تا پنج روز آینده در مناطق مختلف شمال غربی هند مه شدید تا بسیار غلیظ وجود دارد. سیگنال نارنجی برای پنجاب ، هاریانا و اوتار پرادش از 13 تا 16 ژانویه صادر شد ، در حالی که برای راجستان ، در 13 ژانویه.

شدت زمان را با چهار کد رنگ درک کنید

IMD چهار کد رنگ برای نشان دادن شدت زمان تنظیم کرده است. کد نارنجی در واقع نشانه آمادگی برای هوای خطرناک است ، در حالی که کد قرمز هشداری برای اقدام برای جلوگیری از تلفات جانی و مالی به دلیل هوای بسیار بد است. کد سبز نشانگر آب و هوای عادی است ، در حالی که کد زرد هشداری است که در بدتر شدن هوا باید مراقب باشید.

https://www.youtube.com/watch؟v=CQ5DHJkTsQA

کوه ابو منفی دما 2 درجه

موج سرما در راجستان ادامه دارد. کوه ابو ، تنها ایستگاه تپه ایالت ، با دمای منفی دو درجه سانتیگراد در روز سه شنبه ، سردترین بود. در حالیکه سیکار با دمای 1.5 درجه دومین سردترین بود. در روز سه شنبه ، کمترین دما در دهلی به 4.3 درجه کاهش یافت که سه درجه زیر نرمال است. اداره هواشناسی اعلام کرد که پیش بینی می شود دما بیشتر کاهش یابد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید