اخبار مرادناگر غازی آباد: 18 نفر کشته و بیش از 20 نفر در اثر سقوط سقف کوره جسد در جوزا آباد مرادناگر – حادثه بزرگ در قاضی آباد: 19 نفر کشته ، 21 نفر زخمی در اثر سقوط سقف گالری در محل سوزاندن جسد

[ad_1]

حادثه در سوزاندن جنازه مورادناگر
– عکس: عمار یولا

کتاب الکترونیکی عمار اوجالا را بخوانید
هر کجا و هر زمان

* اشتراک سالانه فقط 299 پیشنهاد with با مدت زمان محدود. عجله کن!

اخبار را بشنوید

یک حادثه بزرگ در منطقه غازی آباد اوتار پرادش ، نزدیک دهلی رخ داد. سقف گالری مجموعه اسکله قلعه مورادناگر فروریخت. در این حادثه 19 نفر جان خود را از دست دادند. در حالی که 21 نفر زخمی شدند. مجروحان از زیر آوار خارج و به بیمارستان های مختلف منتقل شدند.

بر اساس اطلاعات ، ستونی بر روی ستون های سوزاندن جسد در مرادناگر در منطقه غازی آباد قرار داشت. لینتر ناگهان زیر باران فرو می ریزد. در زیر آن بیش از 40 نفر به خاک سپرده شدند. 19 نفر در یک حادثه دلخراش جان خود را از دست دادند.

18 نفر در میان کشته شدگان شناسایی شده اند
جیویر (50) ، سوداكار چوداری (46) ، سورش جونجا (60) ، سونیل كومار ، آكشی (22) ، وینود كومار (50) ، سونیل (35) ، دلیپ باترا (62) ، اومپراكاش (60) ، ویجای سونی 23) ، دیگویجی سونی ، پرامود کومار (35) ، نیتین (40) ، راجیو (40) ، رابین (35) ، ناپال (54) ، دینش ، آرویند (35) و یک نفر ناشناخته.

Mandalayukt-IG به محل رسید
پژواک حادثه ای که در هنگام تشییع جنازه رخ داد به لاکنو رسید. DM-SSP ، از جمله Mandalayukt-IG ، به سایت رسید. آنها عملیات نجات و نجات را انجام دادند. در همان زمان علت حادثه کشف شد. دولت اواخر شب گزارشی در مورد حادثه درخواست کرد.

توضیح اینکه ساخت پرزهای آسیب دیده در کوره های سوزاندن در ماه اکتبر به پایان رسید. دولت تحقیق در مورد این پرونده را آغاز کرده است. جمعیت در محل تجمع کرده و خواستار دستگیری عاملان این حملات شدند و ادعای فساد کردند.

بگذارید به شما بگویم که همه قربانیان این حادثه به مراسم خاکسپاری میوه فروش Jairam (حدود 65 ساله) ، ساکن مستعمره دفاع ، Muradnagar ، آمدند. پس از تشییع جنازه ، همه این افراد در گالری کنار دروازه جمع شده بودند تا سکوت را تماشا کنند.

در این مدت ، این حادثه رخ داده است. گفته می شود که این گالری دو ماه و نیم پیش ساخته شده است. ادعا می شود که به جز ساریا ، در تولید از مواد پست استفاده شده است. مصالح ساختمانی به محض ریزش گالری به خاک اره تبدیل شد.

در همین حال ، تیم مقابله با حوادث ایالتی Balweer Dal Moradabad برای بدست آوردن اطلاعات در مورد افراد دفن شده در جسد سوخته غازی آباد راهی این کشور شد. معاون بازرس Ashutosh Pandei این تیم را هدایت می کند. این تیم از 20 نفر تشکیل شده است.

یوگی آدییتانات ، وزیر ارشد اوتار پرادش ، در اثر سقوط سقف در مرادناگر ، منطقه غازی آباد ، در مرگ مردم در این حادثه عمیقاً عزادار است. وی ضمن تسلیت به خانواده های داغدیده کشته ها ، برای روح آن مرحوم آرزوی سلامتی کرد.

وزیر ارشد دستور داده است تا برای حمایت از متوفی در تصادف کمک مالی دو روپیه شود. وی همچنین به کمیسار بخش Meerut و ADG Meerut area دستور داد گزارشی در مورد حادثه ارائه دهند.

مقدمات FIR علیه پیمانکار آغاز شده است. دولت فوراً گزارش كامل مربوط به ساخت و ساز را از EC شهرداري درخواست كرده است. از طرف دیگر ، دولت نیز خواستار تهیه گزارش شد. به گفته منابع ، اقدام در مورد تعدادی از کارمندان از جمله مدیر اجرایی شهرداری در مدت زمان کوتاه امکان پذیر است.

وزیر دفاع راجنات سینگ از این حادثه پشیمان شد. وی در توئیتر خود نوشت: “من از خبر مرگ بسیاری از مردم به دلیل فروریختن سقف سوزاندن سوز در مرادناگر ، غازی آباد بسیار ناراحت هستم.” در این ساعت غم و اندوه ، به خانواده های کشته شدگان تسلیت می گویم و آرزو دارم هر چه زودتر مصدومین حادثه ترمیم شوند.

در همان زمان ، وکی سینگ ، نماینده غازی آباد ، نیز در محل حاضر شد و عملیات نجات را ارزیابی کرد. آنها خواستار برخورد سختگیرانه با عاملان این عمل شدند. رئیس جمهور Ramnat Kovind نیز از واقعه سوزاندن جنازه Muradnagar به شدت ناراحت است. وی با ابراز تسلیت ، در توئیتر خود اعلام کرد که حادثه سقوط سقف در جسد سوزاندن مرادناگر در غازی آباد بسیار ناراحت کننده است. به خانواده آن مرحوم تسلیت می گویم. من دعا می کنم مردم آسیب دیده از این فاجعه به زودی بهبود یابند. اداره محلی برای کمک و مساعدت کار می کند.

یک حادثه بزرگ در منطقه غازی آباد اوتار پرادش ، نزدیک دهلی رخ داد. سقف گالری مجموعه اسکله قلعه مورادناگر فروریخت. در این حادثه 19 نفر جان خود را از دست دادند. در حالی که 21 نفر زخمی شدند. مجروحان از زیر آوار بیرون آورده و به بیمارستان های مختلف منتقل شدند.

طبق اطلاعات ستون های موجود در کوره آدم سوزی در مرادناگر در منطقه غازی آباد ، یک ستون وجود داشت. لینتر ناگهان زیر باران فرو ریخت. در زیر آن بیش از 40 نفر به خاک سپرده شدند. 19 نفر در یک حادثه دلخراش جان خود را از دست دادند.

18 نفر در میان کشته شدگان شناسایی شده اند

جیویر (50) ، سوداكار چوداری (46) ، سورش جونجا (60) ، سونیل كومار ، آكشی (22) ، وینود كومار (50) ، سونیل (35) ، دلیپ باترا (62) ، اومپراكاش (60) ، ویجی سونی 23) ، دیگویجی سونی ، پرامود کومار (35) ، نیتین (40) ، راجیو (40) ، رابین (35) ، ناپال (54) ، دینش ، آرویند (35) و یک نفر ناشناس.

Mandalayukt-IG به محل رسید

پژواک حادثه ای که در هنگام تشییع جنازه رخ داد به لاکنو رسید. DM-SSP ، از جمله Mandalayukta-IG ، به سایت رسید. آنها عملیات نجات و نجات را انجام دادند. در همان زمان علت حادثه کشف شد. دولت تا پاسی از شب گزارشی درباره این حادثه درخواست کرد.

توضیح اینکه ساخت پرزهای آسیب دیده در کوره های سوزاندن در ماه اکتبر به پایان رسید. دولت تحقیق در مورد این موضوع را آغاز کرده است. جمعیت در محل تجمع کرده و خواستار دستگیری عاملان این حملات شدند و ادعای فساد کردند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید