اخبار اوتاراکند: کل ماجرای بیانیه جنجالی بابا رامدف – تناقض در آلوپاتی: تجزیه بالکریشنا و IMA در مورد بیانیه بابا رامدف ، بخوانید که تاکنون گفته است

[ad_1]

به طور انتزاعی

بابا رامدف از زمان بیانیه ای که در مورد سیستم پزشکی آلوپاتیک داده شده است ، مورد بحث بوده است. در عین حال ، این مسئله هنوز ادامه دارد. روز چهارشنبه ، IMA حتی نامه ای به نخست وزیر مودی نوشت ، موضع گیری تزلزل ناپذیر او در مورد “اقدام” علیه بابا را نشان داد. بیایید همه چیز را در مورد این مسئله بدانیم …

بابا رامدف
– عکس: عکس پرونده عمار اوجالا

اخبار را بشنوید

این جنجال که پس از اظهارات گورو یوگا بابا رامدف در مورد اقدامات پزشکی آلوپاتیک در دوره تاج آغاز شد ، اکنون به نخست وزیر نارندرا مودی رسیده است. انجمن پزشکی هند (IMA) به شدت با اظهارات بابا رامدف مخالفت کرده است. حتی نوشتن نامه به نخست وزیر نارندرا مودی نیاز به اقدامات سختگیرانه ای مانند خیانت به بابا دارد.

اگرچه اختلافات شدیدتر شد ، بابا بلافاصله شفاف سازی کرد ، اما وزیر بهداشت ، دکتر هارد وردان ، نامه ای محکم به بابا رامدف نوشت و نارضایتی خود را از خلوص آن ناکافی اعلام کرد. بابا سپس اظهارات خود را پس گرفت ، اما روز بعد IMA 25 س relatedال مربوط به آلوپاتی را مطرح کرد. در همین رابطه ، IMA دانش بابا در مورد آلوپاتی را زیر س questionال برد و تهدید کرد که در صورت عذرخواهی عمومی ، با هزار کرون از او بدگویی خواهد کرد.

در همین حال ، اظهارات شاگرد بابا آکاریا بالاکریشنا جهت دیگری را به پرونده داد. وی گفت بابا به عنوان بخشی از توطئه تبدیل کشور به مسیحیت هدف قرار گرفت. در همین حال ، روز پنجشنبه ، از یک سو ، شعبه IMA در دهلی نامه ای به نخست وزیر نوشت و خواستار ثبت یک مورد خیانت علیه بابا شد ، از طرف دیگر ، یک فیلم دیگر از بابا منتشر شد که در آن وی گفت که پدر کسی دیده شد همچنین نمی تواند آنها را دستگیر کند تمام موضوع را با جزئیات حدس بزنید …

اخیراً ویدیویی از بابا رامدف در شبکه های اجتماعی منتشر شد. وی در این ویدئو روش درمان آلوپاتی را “علمی احمقانه” توصیف می کند. سوامی رامدف گفته بود که میلیون ها نفر در اثر خوردن داروهای آلوپاتیک جان خود را از دست داده اند. حتی پزشکان نیز نتوانستند جان آنها را نجات دهند. تنها پس از این اظهارات ، خشم پزشکان در سراسر کشور افزایش یافت.

بیانیه ای که در نامه دکتر هارد ورده گرفته شده است
وزیر بهداشت ، دکتر هاشوردان ، نامه ای نوشت و از رامدف ، گورو یوگا خواست که “اظهارات ناخوشایند” علیه جنگجویان تاج را پس بگیرد. وزیر اتحادیه نوشت كه اظهارات یوگا گورو رامدف با بی احترامی به رزمندگان تاج ، احساسات ملت را به شدت صدمه زده است. آنها بیانیه خود را پس می گیرند. بابا رامدف ، پس از پاسخ به نامه او ، از اظهارات خود پشیمان شد. وی در نامه ای به وزیر بهداشت اتحادیه در توییتر خود گفته بود: “جناب آقای دکتر هارد وردان ، نامه شما دریافت شده است. در این ارتباط ، من اظهار اظهارات خود را پس می گیرم ، و از این همه تناقض در مبارزه با اقدامات پزشکی پشیمانم.

مادربزرگ 25 سوال در مورد آلوپاتی می پرسد
بابا رامدف به محض این که پس از این بیانیه جنجالی ، دوباره روی پاهای خود ایستاد نامه ای سرگشاده به انجمن پزشکی هند (IMA) و شرکت های دارویی صادر کرد. وی در این نامه 25 س relatedال مربوط به درمان مداوم بیماری های مختلف را مطرح کرد. بابا رامدف نامه سرگشاده را در حساب توئیتر خود منتشر کرد. سپس آن نیز بسیار ویروسی شد.

پس از اظهارات بابا رامدف ، آکاریا بالاکریشنا به کمک او آمد. آکاریا بالاکریشنا گفت که مادربزرگ رامدف قصد اظهارنظر در مورد داروهای آلوپاتیک را ندارد. او فقط پیام های واتس اپ را می خواند. در همان زمان ، او در توییتر پست گذاشت ، پس از آن مردم نیز آن را به شدت محکوم کردند. آكاریا بالاكریشنا در توییتر خود نوشت كه حكیم یوگا رامدف به عنوان توطئه ای برای تبدیل كل كشور به مسیحیت مشهور است. هموطنان ، اکنون از خواب عمیق بیدار شوید. در غیر این صورت ، نسل های آینده شما را نمی بخشند. کنگره همچنین به توئیت بالکریشنا اعتراض کرد.

IMA اعلامیه هزاران تاج را ارسال کرد
به دنبال اظهارات بابا رامدف ، شعبه اوتاراکند از IMA (انجمن پزشکی هند) نیز جبهه ای را گشود. پس از پرسیدن 25 سوال توسط بابا رامدف ، انجمن پزشكی هند برای وی اخطار قانونی صادر كرد. این انجمن گفت که بابا رامدف حتی حرف “A” آلوپاتی را نمی داند. ما آماده پاسخگویی به س theirالات آنها هستیم ، اما ابتدا آنها صلاحیت خود را می گویند. وی گفت اگر بابا ظرف 15 روز عذرخواهی نكرد ، پس از او به دلیل افترا هزار روپیه شکایت خواهد شد.

IMA اصرار دارد که خیانت را پیگرد قانونی کند
شعبه اصلی انجمن پزشکی هند (IMA) روز چهارشنبه نامه ای به نخست وزیر نارندرا مودی نوشت. در آن نامه ، IMA گفته است كه انتشار اطلاعات غلط مالك Patanjali Ramdev در مورد واكسن دادن باید متوقف شود. IMA در یک ویدئو گفت که بابا رامدف ادعا کرد حتی پس از مصرف دو دوز واکسن ، بیش از 10 هزار پزشک و میلیون ها نفر جان خود را از دست داده اند. IMA خواستار اقدام علیه رامدف به اتهامات شده است.

همچنین بخوانید … Haridwar: بابا رامدف در اختلاف در مورد Allop گفت – حتی اگر او دستگیر شود ، هیچ کس نمی تواند پدرش را بدست آورد …

با جزئیات

این جنجال که پس از اظهارات گورا یوگا بابا رامدف در مورد اقدامات پزشکی آلوپاتیک در دوره تاج آغاز شد ، اکنون به نخست وزیر نارندرا مودی رسیده است. انجمن پزشکی هند (IMA) به شدت با اظهارات بابا رامدف مخالفت کرد. حتی نوشتن نامه به نخست وزیر نارندرا مودی نیاز به اقدامات سختگیرانه ای مانند خیانت به بابا دارد.

اگرچه اختلافات شدیدتر شد ، بابا بلافاصله شفاف سازی کرد ، اما وزیر بهداشت ، دکتر هارد وردان ، نامه ای محکم به بابا رامدف نوشت و نارضایتی خود را از خلوص آن ناکافی اعلام کرد. بابا سپس اظهارات خود را پس گرفت ، اما روز بعد IMA 25 سوال مربوط به آلوپاتی را مطرح کرد. در همین راستا ، IMA دانش بابا در مورد آلوپاتی را زیر سال برد و تهدید کرد که در صورت عذرخواهی عمومی ، با هزار کرون از او بدگویی خواهد کرد.

در همین حال ، اظهارات شاگرد بابا آکاریا بالاکریشنا جهت دیگری را به پرونده داد. وی گفت بابا به عنوان بخشی از توطئه تبدیل کشور به مسیحیت هدف قرار گرفت. در همین حال ، روز پنجشنبه ، از یک سو ، شعبه IMA در دهلی نامه ای به نخست وزیر نوشت و خواستار ثبت یک مورد خیانت علیه بابا شد ، از طرف دیگر ، یک فیلم دیگر از بابا منتشر شد که در آن وی گفت که پدر کسی دیده شد همچنین نمی تواند آنها را دستگیر کند. تمام موضوع را با جزئیات حدس بزنید …

ادامه مطلب

آنچه مادربزرگ رامدف گفت[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید