اخبار اوتاراخند: اولین سافاری تمساح در اوتاراکند در حاتیما برگزار می شود – اخبار اوتاراکند: اولین سافاری تمساح اوتاراخند در حاتیما ساخته شد ، گردشگری برای تقویت آن

[ad_1]

کتاب الکترونیکی عمار اوجالا را بخوانید
هر کجا و هر زمان

* اشتراک سالانه فقط 299 پیشنهاد with با مدت زمان محدود. عجله کن!

اخبار را بشنوید

اولین سافاری تمساح اوتاراخند برای ترویج حفاظت و گردشگری تمساح در حاتیما ، مرز با مرز ساخته خواهد شد. پس از انجام صندوق جهانی و جنگ جهانی دوم ، مطالعه ای در مورد تمساح ها توسط کاکارا نالا در حاتیما توسط وزارت جنگلداری به عنوان بخشی از توسعه یکپارچه طرح زیستگاه های حیات وحش به دولت هند ارسال شد. دولت هند نیز اصولاً این پیشنهاد را تأیید کرده و اکنون منتظر تصویب دولت است.

منطقه Hatima از تراسهای Kumaon در Utarakhand از منطقه Pilibhit در اوتار پرادش است. در Kakarah Nallah کروکودیل های بیشتری نسبت به زنجیره Suri ، در نزدیکی مرز ایالتی بخش جنگل های شرقی Teraya وجود دارد. سرشماری اداره جنگل نشان داد که بیش از صد تمساح در فاضلاب ها وجود دارد.

در همین راستا ، بدن اداره جنگل های WWF و WWI در حال بررسی حفاظت از تمساح در این جریان است. سپس اداره جنگل یک سافاری تمساح را در منطقه جنگلی کنار این فاضلاب درست می کند. به گفته این اداره ، Kakarah Nala برای محافظت از تمساح مناسب است.

جهانگردی افزایش می یابد ، درآمد گروه افزایش می یابد

وزارت جنگل می خواهد نمایی از تمساح ها را که در سواحل کاکراها نالا پرسه می زنند و روی شن و ماسه سرد و گرم عموم مردم و دوستداران محیط زیست می غلتند ، نشان دهد. این اداره معتقد است که ورود گردشگران پس از یک سافاری تمساح باعث افزایش گردشگری و افزایش درآمد این اداره خواهد شد.

حدود یک کیلومتر طول Kakraha Nalla برای یک سافاری مشخص شده است. دیوارها و دیوارها در هر دو طرف برپا می شوند. گردشگرانی که برای لذت بردن از سافاری می آیند نباید با خطر تمساح روبرو شوند و همچنین فاصله تا گردشگران نیز باید باقی بماند ، زیرا یک مسیر ایمن نیز ساخته خواهد شد.

تعداد زیادی تمساح در فاضلاب Kakarah در منطقه Surai از بخش جنگل شرقی Teraya وجود دارد و پیشنهادی برای ساخت سافاری به دولت و دولت هند ارسال شده است. اصولاً از دولت هند تصویب شد. دولت ایالت هنوز جلسه ندارد. امیدوارم که به زودی سافاری تمساح آماده شود. ماه گذشته ، وی همچنین فاضلاب کاکارا را با DFO بازرسی کرد.
-IFS Abhimanyu ، رئیس تکاور Sitarganj

طول تمساح بیش از یک و نیم تا دو و نیم متر است

قبیله تمساح در Kakraha Nala از Compart Nine of Surai Range همچنان مرکز جذابیت است. در اینجا ، حدود صد تا صد و پنجاه تمساح آزادانه حرکت می کنند. گفته می شود طول این تمساح ها بیش از یک و نیم تا دو و نیم متر و وزن آنها یک و نیم تا دو پنجم است.

تمساح هایی که دو کیلومتر در فاضلاب زندگی می کنند

مسئول جنگل Suri Range Sudhir Chaudhari توضیح می دهد که چرا تمساح ها در حدود دو کیلومتری زهکشی Kakara زندگی می کنند ، بنابراین تیم حیات وحش نمونه هایی از آب و خاک اطراف را از این فاضلاب گرفتند. تمساح ها فقط در نه قسمت از زنجیره جنگل یافت می شوند.

اولین سافاری تمساح اوتاراکند در حاتیما ، مرز مرزی ، برای ارتقا promote حفاظت و گردشگری تمساح ساخته خواهد شد. وزارت جنگلداری این پیشنهاد را به عنوان بخشی از توسعه یکپارچه طرح زیستگاههای حیات وحش پس از انجام صندوق جهانی جهانی و جنگ جهانی دوم ، به دولت هند ارسال كرد ، زیرا كاكارا نالا توسط كاكارا نالا در حاتیما روی تمساح ها تحقیق كرد. دولت هند نیز به طور اصولی این پیشنهاد را تصویب کرده و اکنون منتظر تصویب دولت است.

منطقه Hatima از تراسهای Kumaon در Utarakhand از منطقه Pilibhit در اوتار پرادش است. در Kakarah Nallah کروکودیل های بیشتری نسبت به زنجیره Suri ، در نزدیکی مرز ایالتی بخش جنگل های شرقی Teraya وجود دارد. سرشماری اداره جنگل نشان داد که بیش از صد تمساح در فاضلاب ها وجود دارد.

در مورد این موضوع ، بدن اداره جنگل های WWF و WWI حفاظت از تمساح ها را در این کانال بررسی کرد. سپس اداره جنگل یک سافاری تمساح را در منطقه جنگلی کنار این فاضلاب درست می کند. طبق گفته این اداره ، Kakarah Nala برای محافظت از تمساح مناسب است.

جهانگردی افزایش می یابد ، درآمد گروه افزایش می یابد

وزارت جنگل می خواهد نمایی از تمساح ها را که در سواحل کاکراها نالا پرسه می زنند و بر روی شن و ماسه سرد و گرم عموم مردم و دوستداران محیط زیست می غلتند ، نشان دهد. این اداره معتقد است که ورود گردشگران پس از یک سافاری تمساح باعث افزایش گردشگری و افزایش درآمد این اداره خواهد شد.

ادامه مطلب

یک باند امن برای گردشگران ساخته خواهد شد

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید