اخبار انتخابات بنگال غربی در سال 2021: سورش شاو رئیس کمیسیون انتخابات دو کارگر حزب پس از طرح شعار جنجالی ماماتا Bjp Tmc دستگیر شدند – تیم کمیسیون انتخابات در حین گشت و گذار در بنگال غربی ، سه فعال BJP دستگیر شدند شعارهای “شلیک”

[ad_1]

دفتر خبر ، عمار یویالا ، کلکته
آخرین به روزرسانی در پنجشنبه ، 21 ژانویه 2021 16:34 IST

انتخابات در بنگال غربی 2021: تجمع طرفداران BJP
– عکس: ANI

کتاب الکترونیکی عمار اوجالا را بخوانید
هر کجا و هر زمان

* اشتراک سالانه فقط 299 پیشنهاد with با مدت زمان محدود. عجله کن!

اخبار را بشنوید

در بنگال غربی ، پیش از انتخابات پارلمانی امسال ، شورش سیاسی در این ایالت در حال افزایش است. سخنان شدید در میان سیاستمداران همچنان ادامه دارد. در همین حال ، یک تیم از کمیسیون انتخابات برای بازدید از مقدمات انتخابات به یک سفر ایالتی وارد شد. مقامات به رهبری سونیل آرورا ، رئیس کمیسیون انتخابات ، از آسام به اینجا رسیدند. سه فعال روز پنجشنبه دستگیر شدند ، از جمله رئیس BJP یووا مورچا. اقدامی برای طرح شعارهای جنجالی علیه آنها صورت گرفت.

شعارهایی برای تیراندازی خائنان کشور شرکت کننده در راهپیمایی BJP
سه فعال ، از جمله رئیس واحد جوانان BJP در شهرستان هوگلی ، سوره ساهو ، در جریان نمایش رهبر حزب سووندو آدیکاری به دلیل بلند بردن شعارهای تند و زننده “به خائنان کشور شلیک کنید” دستگیر شدند. متهمان درخواست وثیقه را به دادگاه ارائه كردند كه توسط دادگاه رد شد و آنها تا تاریخ 30 ژانویه به دادگاه فرستاده شدند. در مورد دستگیری کارگران BJP ، یک مقام گفت که برخی از کارگران BJP شعارهای مشابه ادعایی را در برنامه حزب در Hooghly روز چهارشنبه گفتند ، پس از آن پلیس منطقه پرونده ای را ثبت کرد که در آن دانش خودکار گرفته شده و سه نفر دستگیر شدند .

BJP مردم را برای رای می ترساند: فرهاد حکیم
پس از جلسه با نمایندگان کمیسیون انتخابات ، فرهاد حکیم ، رهبر و وزیر TMC گفت: “BJP ادعا می کند که 10٪ از رای دهندگان در لیست رای دهندگان بنگلادشی و روهینگیا هستند. ما به کمیسیون انتخابات گفتیم که از آنجا که شما لیست را تهیه کرده اید ، این یک اتهام مستقیم علیه شما است. BJP از طریق سخنرانی های رایج در بنگال غربی نفرت ایجاد می کند. ما از کمیسیون انتخابات خواستیم که این را در نظر بگیرد. همه ما خواهان برگزاری انتخابات صلح آمیز و عادلانه هستیم. این “تیراندازی” ها و غیره شعارهای تحریک آمیز برای تقسیم جامعه است. آنها مردم را برای رای دادن می ترسانند. BJP BSF را به روستاهای مناطق مرزی بنگال غربی می فرستد و مردم را برای رای دادن می ترساند ، این اتهام من است. کمیسیون انتخابات گفت ما آن را بررسی خواهیم کرد. ”

به گفته وزیر TMC ، BSF گفت که نیروهای امنیتی مرزی (BSF) یک نیروی سیاسی نیست. BSF گفت این یک نیروی امنیتی مرزی حرفه ای است که قبل و حتی امروز با نیت کامل از مرزهای بین المللی ما دفاع می کند. ما به طور فعال در مورد نفوذ و قاچاق غیرقانونی تحقیق کردیم و عاملانی را که در چنین فعالیت هایی شرکت داشتند پایان دادیم. BSF گفت كه ادعاهاي وزراي بنگال غربي پارت چاترجي و فرهاد حكيم عليه BSF بي اساس و خلاف واقع است. BSF کاملاً به شعار خود “وظیفه تا مرگ” متعهد است.

همچنین بخوانید – انتخابات بنگالی: BJP تصمیم گرفت Subhendu Adhikari را از مکان قدیمی مقابل Mamta Banerjee برکنار کند

روهینگیایی ها در لیست انتخاباتی نام دارند: دلیپ گوش
فیلیپ غوش ، نماینده BJP و رئیس جمهور بنگال گفت: “این وظیفه کمیسیون انتخابات است که اطمینان حاصل کند که مردم بدون ترس رأی می دهند. مهم است که نیروهای مرکزی به زودی در اینجا مستقر شوند. ما شک داریم که نام روهینگیا در لیست های انتخاباتی مناطق مرزی گنجانده شده است. باید توجه داشت. کمیسیون انتخابات با تمام تیم خود برای نظارت بر سیستم انتخابات پارلمانی آینده آمده بود. به عنوان یک حزب مخالف ، ما از آنها خواستیم تا فضایی را فراهم کنند که در آن مردم بتوانند حق رای خود را به روشی خنثی و صلح آمیز اعمال کنند.

در بنگال غربی ، پیش از انتخابات پارلمانی امسال ، شورش سیاسی در این ایالت در حال افزایش است. سخنان شدید در میان سیاستمداران همچنان ادامه دارد. در همین حال ، یک تیم از کمیسیون انتخابات برای بازدید از مقدمات انتخابات به یک سفر ایالتی وارد شد. افسران به رهبری کمیسار ارشد انتخابات سونیل آرورا از آسام به اینجا رسیدند. سه فعال روز پنجشنبه دستگیر شدند ، از جمله رئیس BJP یووا مورچا. اقدامی برای طرح شعارهای جنجالی علیه آنها صورت گرفت.

شعارهایی برای تیراندازی خائنان کشور شرکت کننده در راهپیمایی BJP

سه فعال ، از جمله رئیس واحد جوانان BJP Hooghly ، سوره ساهو ، به جرم ایجاد شعارهای زننده برای “تیراندازی به خائنان کشور” در جریان نمایش رهبر حزب ، سووندو آدیکاری ، دستگیر شدند. متهمان درخواست وثیقه را به دادگاه ارائه كردند كه توسط دادگاه رد شد و آنها تا تاریخ 30 ژانویه به دادگاه فرستاده شدند. در مورد دستگیری کارگران BJP ، یک مقام گفت که برخی از کارگران BJP شعارهای مشابه ادعایی را در برنامه حزب در Hooghly روز چهارشنبه گفتند ، پس از آن پلیس منطقه پرونده ای را ثبت کرد که در آن دانش خودکار گرفته شده و سه نفر دستگیر شدند .

BJP مردم را برای رای می ترساند: فرهاد حکیم

پس از جلسه با مقامات کمیسیون انتخابات ، فرهاد حکیم ، رهبر و وزیر TMC گفت: “BJP ادعا می کند که 10 درصد از رای دهندگان در لیست رای دهندگان بنگلادشی و روهینگیا هستند. ما به کمیسیون انتخابات گفتیم که از آنجا که شما لیست را تهیه کرده اید ، این یک اتهام مستقیم علیه شما است. BJP از طریق سخنرانی های رایج در بنگال غربی نفرت ایجاد می کند. ما از کمیسیون انتخابات خواستیم که این را در نظر بگیرد. همه ما خواهان انتخابات صلح آمیز و عادلانه هستیم. این “تیراندازی” ها و غیره شعارهای تحریک آمیز برای تقسیم جامعه است. آنها مردم را برای رای دادن می ترسانند. BJP BSF را به روستاهای مناطق مرزی بنگال غربی می فرستد و مردم را برای رای دادن می ترساند ، این اتهام من است. کمیسیون انتخابات گفت ما آن را بررسی خواهیم کرد. ”

به گفته وزیر TMC ، BSF گفت که نیروهای امنیتی مرزی (BSF) یک نیروی سیاسی نیست. BSF گفت این یک نیروی امنیتی مرزی حرفه ای است که قبل و حتی امروز با نیت کامل از مرزهای بین المللی ما محافظت می کند. ما به طور فعال در مورد نفوذ و قاچاق غیرقانونی تحقیق کردیم و عاملانی را که در چنین فعالیت هایی شرکت داشتند به پایان رساندیم. BSF اظهار داشت كه ادعاهاي وزراي بنگال غربي پارت چاترجي و فرهاد حكيم عليه BSF بي اساس و خلاف واقع است. BSF کاملاً به شعار خود “وظیفه تا مرگ” متعهد است.

همچنین بخوانید – انتخابات بنگالی: BJP تصمیم گرفت Subhendu Adhikari را از مکان قدیمی مقابل Mamta Banerjee برکنار کند

روهینگیایی ها در لیست انتخاباتی نام دارند: دلیپ گوش

فیلیپ غوش ، نماینده BJP و رئیس جمهور بنگال گفت: “این وظیفه کمیسیون انتخابات است که اطمینان دهد مردم بدون ترس رأی می دهند. مهم است که نیروهای مرکزی به زودی در اینجا مستقر شوند. ما شک داریم که نام روهینگیا در لیست های انتخاباتی مناطق مرزی گنجانده شده است. باید توجه داشت. کمیسیون انتخابات با تمام تیم خود برای نظارت بر سیستم انتخابات پارلمانی آینده آمده بود. به عنوان یک حزب مخالف ، ما از آنها خواستیم تا فضایی را فراهم کنند که در آن مردم بتوانند حق رای خود را به روشی خنثی و صلح آمیز اعمال کنند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید