اخبار از جامو کشمیر: ویدئو WhatsApp از شماره مجازی به ندیم تروریست ارسال شده است

[ad_1]

در هنگام بازجویی از نادیم تروریست ، دستگیر شده توسط IED ، یک افشاگری بزرگ مشخص شد. تروریست های مستقر در پاکستان اکنون در حال تهیه ویدئویی از تروریست ها در محل خود هستند. پس از ساخت فیلم از محل هدف ، ابتدا به پاکستان می رود و سپس از آنجا به آنجا بازگردانده می شود تا تکمیل شود.

ندیم تروریست کیسه حاوی IED را از کجا آورده است ، محل وی در شماره WhatsApp ندیم مشخص شده است. این ویدئو از یک شماره تلفن همراه به پاکستان ارسال شده است. این شماره موبایل یک شماره مجازی است که فقط توسط اینترنت استفاده می شود.

منابع می گویند در این ویدئو ، که روی شماره ندیم ظاهر شده است ، مکان کاملی در کجا و چگونگی تهیه IED وجود داشته است. وقتی این فیلم باز شد ، دیده شد که یک کیسه زرد در یک مکان وجود دارد. در آن زمان رهبر پاکستان با ندیم صحبت می کرد. پیش از این ، تروریست ها با تماس با واتس اپ کار می کردند. اما اکنون هدف به کارگران CO و تروریست ها داده شده است. فیلم وی ساخته و ارسال می شود.

این سه نفر در بنیهال دیدار کردند
همچنین مشخص شد که دو تروریست دیگر که بعداً دستگیر شدند ، با نادیم تروریست در بنیال ملاقات کردند. یکی از رهبران مستقر در پاکستان به ندیم الحق گفت که باید با ندیم ایوب ، ساکن شوپیان و طالب اور رحمان ، ساکن بنیهال دیدار کند. با هم ، این سه نفر مجبور به حمله به مکانهای مذهبی و مناطق شلوغ جامو با بمب های دستی بودند. ابتدا ندیم به جامو رسید. نادیم پس از دریافت IED ، دو نفر دیگر را به جامو فراخواند و سپس انفجارهای سریالی رخ می دهد. اما قبل از آن گرفتار شد.

اسلحه ها ملاقات می شد و پس از آن به لشکر پیوست
طبق اطلاعات ، این سه نفر قبلاً هدف انجام حملات تروریستی در جامو را داشتند. وی سپس مجبور به بازگشت و پیوستن به سازمان تروریستی لشکر شد. هر سه مجبور به پیوستن به تانزیم شدند و به تروریست های فعال در آنتانگ ، شپیان و بنیال تبدیل شدند.

IED از پاکستان حمل شد
منابع می گویند پنج کیلوگرم مواد منفجره دست ساز موجود در باتندی از پاکستان حمل شده است. این IED ممکن است توسط هواپیمای بدون سرنشین ارسال شده باشد. در همان زمان ، یک کارگر OG او را به باتندی برد. پلیس همچنین به دنبال این کارگر OG است.

فاش شد: ریکی از هواپیماهای بدون سرنشین کوچک ، حملات و وسایل بزرگترها
ارتش پاکستان و سازمان های تروریستی از هواپیماهای بدون سرنشین به عنوان بخشی از توطئه استفاده می کنند. از دو نوع هواپیمای بدون سرنشین استفاده می شود. هواپیماهای بدون سرنشین کواد کوپتر و هگزاکوپتر استفاده می شود. بازیابی مرزی توسط کوادکوپتر انجام می شود و سلاح توسط هگزاکوپتر تأمین می شود. او نیز مورد حمله قرار گرفت.

طبق اطلاعات ، پهپاد کوادکوپتر دارای چهار پایه است و توانایی تحمل هیچ وزنی را ندارد. یا می تواند فقط یک یا دو کیلوگرم وزن را بلند کند ، در حالی که هواپیمای بدون سرنشین هگزاکوپتر دارای شش جایگاه است که توانایی بلند کردن پنج تا 10 کیلوگرم مواد را دارد. بنابراین پاکستان در مناطقی که هواپیماهای بدون سرنشین کوچکی برای تحویل کالا در نظر گرفته شده است ، رتبه اول را دارد.

پس از اتمام ریکی ، مسیری ایجاد می شود. برای تأمین این مسیر از هواپیماهای بدون سرنشین بزرگ استفاده می شود. این مدتی است ادامه دارد. ریکی ابتدا توسط هواپیماهای بدون سرنشین کوچک ساخته می شود و سپس پس از دریافت اطلاعات در مورد آن ، توسط هواپیماهای بدون سرنشین بزرگ تحویل داده می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید