اجساد مرده دوباره شناور در گنگ

[ad_1]

شبکه عمار اوجالا ، گازیپور

منتشر شده توسط: اوپال کانت
به روز شده در جمعه ، 14 مه 2021 21:57 IST

به طور انتزاعی

روند یافتن اجساد مرده در گنگ گتس در منطقه گازیپور در اوتار پرادش ادامه دارد. پنجشنبه شب در اینجا ، 15 جسد Chokpurpur Ganga Ghat دیده می شود که باعث شورش در روستا می شود. پلیس هشت جسد را خارج کرد. در حالی که هفت جسد در جریان سریع گنگ جریان داشتند.

15 کشته ، هشت نفر در Chochakpur Ganga Ghat سوزانده شدند
– عکس: عمار یولا

اخبار را بشنوید

پانزده جسد پنجشنبه شب در نزدیکی جسد سوزاندن چوکچاپور در منطقه پلیس کاراندا در منطقه قاضی پور در روستا مشاهده شد. پلیس هشت جسد را خارج کرد. در حالی که هفت جسد در جریان سریع گنگ جریان داشتند. اواخر پنجشنبه شب ، عده ای از مردم روستا برای انجام آخرین آئین ها با جسد مرده به غزها رفتند. در این مدت ، او دید که اجساد مرده در ساحل گنگ فرود می آیند.

مردم بلافاصله پلیس محلی را مطلع کردند. بعداً پلیس با کمک کارگران هشت جسد را خارج کرد اما هفت جسد به دلیل آب بیشتر خارج شد. پلیس آخرین چهار جنازه را روز پنجشنبه و آخرین جنازه را چهار جنازه روز جمعه انجام داد.

اداره پلیس و تیم درآمد در روز دوم به محل سوزاندن جنازه رسیدند و از مردم خواستند که اجساد را غرق نکنند. وی گفت که اگر افراد ضعیف از نظر مالی پول نداشته باشند ، می توانند به اداره ولسوالی و پلیس اطلاعات بدهند تا آخرین آئین ها انجام شود.

در اینجا ، اداره پلیس پس از ادعای روستاییان برای پرندگان آب ، دو افسر پلیس را به محل سوزاندن سوز فرستاد. در ارتباط با این ، بخش پلیس در کاراندا آجی کومار پاندی گفت که اجساد کشته شده سوزانده شدند. پلیس برای اطمینان از عدم جاری شدن جریان آب مستقر شده است. قابل توجه است که طی چهار یا پنج روز گذشته ، بیش از 100 جسد در گاتهای مختلف در منطقه Gazipur پیدا شده است.

با جزئیات

پانزده جسد پنجشنبه شب در نزدیکی جسد سوزاندن چوکچاپور در منطقه پلیس کاراندا در منطقه قاضی پور در روستا مشاهده شد. پلیس هشت جسد را خارج کرد. در حالی که هفت جسد در جریان سریع گنگ جریان داشتند. اواخر پنجشنبه شب ، عده ای از اهالی روستا برای انجام آخرین آئین ها با جسد مرده به غزها رفتند. در این مدت ، او دید که اجساد مرده در ساحل گنگ فرود می آیند.

مردم بلافاصله پلیس محلی را مطلع کردند. بعداً پلیس با کمک کارگران هشت جسد را خارج کرد اما هفت جسد به دلیل آب بیشتر خارج شد. پلیس چهار جنازه آخر را پنجشنبه و چهار جنازه آخر را جمعه انجام داد.

اداره پلیس و تیم درآمد در روز دوم به محل سوزاندن جنازه رسیدند و از مردم خواستند که اجساد را غرق نکنند. وی گفت که اگر افراد ضعیف از نظر مالی پول نداشته باشند ، می توانند به اداره ولسوالی و پلیس اطلاعات بدهند تا آخرین آئین ها انجام شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید