آنفولانزای مرغی در هاریانا تایید شد ، 2 از 3 گزارش مثبت است – آنفلوانزای مرغی در هاریانا تایید شده ، از هر 3 نمونه آزمایشگاه بوپال ، 2 مورد مثبت اعلام شده است

[ad_1]

کارکنان پس از آلودگی به آنفلوانزای مرغی ، آهک می پاشند.
– عکس: فایل عکس

کتاب الکترونیکی عمار اوجالا را بخوانید
هر کجا و هر زمان

* اشتراک سالانه فقط 299 پیشنهاد with با مدت زمان محدود. عجله کن!

اخبار را بشنوید

آنفولانزای مرغی در هاریانا تأیید شده است. در طول تحقیقات نمونه های مثبت از دو از سه مرغداری در Panchkula یافت شد. بخش دام نمونه ها را برای آزمایش به آزمایشگاه بوپال ارسال کرد. اولین گزارش آزمایشگاه Jalandhar آنفلوانزای مرغی را تأیید نمی کند. این را وزیر دامپروری جی پی دالال اعلام کرد.

در یک کنفرانس مطبوعاتی که در چندیگره برگزار شد ، کارگزار گفت که آنفلوانزای مرغی در مرغ های مرغداری مرغداری روستای سیذارث خدی ، رایپورانی و مزرعه طبیعت پوتری دهکده دهندالوار داناولی یافت شد. از جمله آنفولانزای H5N8 بود. دیگر کشنده نیست. آنفولانزای H5N1 کشنده ترین است.

همچنین بخوانید – ترس از آنفلوانزای مرغی: مرغ هایی که تخم می گذارند ، مرغ گوشتی کتک خورده ، 50٪ افت قیمت

گزارش SKM Poultry Farm Village Molly منفی است. 1 لاک 66 هزار و 328 مرغ از 5 مرغداری که در یک کیلومتری دو مزرعه ای که آنفولانزای مرغی در آنها تأیید شده است ، قرار دارد ، کشته یا سوزانده می شود. جوجه های مزرعه با رسیدن از یک تا ده کیلومتر مشاهده می شوند.

40-50 تیم برای کشتن پنج مرغ مزرعه تشکیل شد. بهره برداران این مرغداری ها برای هر مرغ 90 روپیه غرامت دریافت می کنند. بخش بهداشت معاینات بهداشتی کارکنان مرغداری را انجام خواهد داد. داروهای ضد ویروسی به کارکنانی که در شعاع یک کیلومتری مزرعه تأیید شده برای آنفولانزای مرغی کار می کنند ، داده می شوند.

وزیر دامپروری گفت که این تاثیری در سلامتی انسان نخواهد داشت. مرغداری نیز در مرغداری جیند صفیدون کنترل می شود. اداره بهداشت همچنین از کارکنانی که سرما خورده اند نمونه برداری می کند.

آنفولانزای مرغی در هاریانا تأیید شده است. در طی تحقیقات نمونه های مثبت از دو از سه مرغداری در Panchkula یافت شد. بخش دام نمونه ها را برای آزمایش به آزمایشگاه بوپال ارسال کرد. اولین گزارش آزمایشگاه Jalandhar آنفلوانزای مرغی را تأیید نمی کند. این را وزیر دامپروری جی پی دالال اعلام کرد.

در یک کنفرانس مطبوعاتی که در چندیگره برگزار شد ، کارگزار گفت که آنفلوانزای مرغی در مرغ های مرغداری مشاهده شد دهکده سیذارث خدی ، رايپورانی و مزرعه طبیعت پوتری روستای دهندالور داناولی در میان آنها آنفلوانزای H5N8 یافت شد. دیگر کشنده نیست. آنفولانزای H5N1 کشنده ترین است.

همچنین بخوانید – ترس از آنفلوانزای مرغی: مرغ هایی که تخم می گذارند ، مرغ گوشتی کتک خورده ، 50٪ افت قیمتگزارش SKM Poultry Farm Village Molly منفی است. 1 لاک 66 هزار و 328 مرغ از 5 مرغداری که در یک کیلومتری دو مزرعه که آنفولانزای مرغی در آنها تأیید شده است ، کشته یا سوزانده می شوند. جوجه های مزرعه با رسیدن از یک تا ده کیلومتر مشاهده می شوند.

40-50 تیم برای کشتن پنج مرغ مزرعه تشکیل شده است. بهره برداران این مرغداری ها 90 روپیه برای هر مرغ غرامت دریافت می کنند. بخش بهداشت معاینات بهداشتی کارکنان مرغداری را انجام خواهد داد. داروهای ضد ویروسی به کارکنانی که در شعاع یک کیلومتری مزرعه تأیید شده برای آنفولانزای مرغی کار می کنند ، داده می شوند.

وزیر دامپروری گفت که این تاثیری در سلامتی انسان نخواهد داشت. همچنین مرغ های مرغداری که در Safidon توسط Jind واقع شده است نیز مشاهده خواهند شد. اداره بهداشت همچنین از کارکنانی که سرد و سرد هستند نمونه برداری می کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید