آلمان قفل ملی خود را گسترش می دهد – تاج بازدیدها: یک بار انگلیس اکنون یک قفل سختگیرانه در آلمان اعمال می کند

[ad_1]

صدراعظم آنگلا مرکل
– عکس: توییتر

کتاب الکترونیکی عمار اوجالا را بخوانید
هر کجا و هر زمان

* اشتراک سالانه فقط 299 پیشنهاد with با مدت زمان محدود. عجله کن!

اخبار را بشنوید

پس از انگلیس ، اکنون آلمان تصمیم گرفته است که محاصره شدیدی را در این کشور برقرار کند. با افزایش خطر ویروس کرونا ، دولت آلمان از محاصره در سراسر کشور خبر داد. آنگلا مرکل ، صدراعظم آلمان بیانیه ای در این باره صادر کرد.

صدراعظم آنگلا مرکل گفت که ما قفل ملی خود را تا پایان ماه تمدید می کنیم و محدودیت های سختگیرانه و جدیدی را برای محدود کردن عفونت ویروس کرونا اعمال می کنیم.

برای اولین بار در آلمان در تاریخ 30 دسامبر سال 2020 ، از ابتدای اپیدمی کرونر بیش از 1000 مرگ در اثر عفونت یک روزه رخ داده است. مرکز ملی کنترل بیماری ، انستیتوی رابرت کوچ ، گفت که در روز چهارشنبه 119 مورد مرگ رخ داده است.

یک هفته قبل ، روزانه 962 مورد مرگ و میر اتفاق می افتاد. با این مرگ ها ، تعداد کل مرگ های Kovid-19 در آلمان به 32107 مورد رسیده است.

موج اول شیوع بیماری در آلمان مرگ و میر نسبتاً کمی داشت ، اما موج دوم در هفته های اخیر باعث صدها مرگ روزانه شده است. در میان کشورهای مهم اروپایی ، ایتالیا ، انگلیس ، فرانسه و اسپانیا هنوز مرگ و میر بیشتری دارند.

محدودیت ها تا 10 ژانویه معتبر هستند
با تعطیلی مدارس و اکثر مغازه ها در 16 دسامبر در آلمان ، محدودیت های گسترده ای اعمال شد که تا 10 ژانویه ادامه خواهد داشت. این محدودیت ها اکنون بیشتر تمدید شده است. در کل ، حدود 16.9 میلیون مورد در آلمان ثبت شده است.

قفل سخت در انگلستان نیز هست
از زمان شیوع ویروس کرون در سال گذشته ، انگلستان بیشترین 60،196 مورد عفونت در روز را دیده است. نخست وزیر بوریس جانسون روز دوشنبه اعلام کرد که محاصره سراسری به دلیل گسترش سریع شکل جدید ویروس کرونا در انگلیس بار دیگر اجرا خواهد شد.

جانسون در یک جلسه مطبوعاتی از داونینگ استریت گفت که سرویس بهداشت ملی (NHS) واکسن های Pfizer / Bioentech و Oxford / AstraZeneca را به 1.3 میلیون نفر تزریق کرده است. این در حین انسداد تسریع می شود.

پس از بریتانیا ، اکنون آلمان تصمیم گرفته است که محاصره شدیدی را در این کشور برقرار کند. همزمان با افزایش تهدید ویروس تاج ، دولت آلمان از محاصره در سراسر کشور خبر داده است. آنگلا مرکل ، صدراعظم آلمان بیانیه ای در این باره صادر کرد.

صدراعظم آنگلا مرکل گفت که ما قفل ملی خود را تا پایان ماه تمدید کرده و محدودیت های سختگیرانه و جدیدی را برای محدود کردن عفونت ویروس کرونا اعمال می کنیم.

برای اولین بار در آلمان در تاریخ 30 دسامبر سال 2020 ، از ابتدای اپیدمی کرونر ، بیش از 1000 مرگ در اثر عفونت یک روزه رخ داده است. موسسه رابرت کوچ ، مرکز ملی کنترل بیماری ، اعلام کرد که در روز چهارشنبه 119 کشته رخ داده است.

یک هفته قبل ، روزانه 962 کشته به وجود می آمد. با این مرگ ها ، تعداد کل مرگ های Kovid-19 در آلمان به 32107 نفر رسیده است.

موج اول شیوع بیماری در آلمان مرگ و میر نسبتاً کمی داشت ، اما موج دوم در هفته های اخیر باعث صدها مرگ روزانه شده است. در میان کشورهای بزرگ اروپایی ، ایتالیا ، انگلیس ، فرانسه و اسپانیا هنوز مرگ و میر بیشتری دارند.

محدودیت ها تا 10 ژانویه معتبر هستند

با تعطیلی مدارس و اکثر مغازه های آلمان در 16 دسامبر ، محدودیت های گسترده ای اعمال شد که تا 10 ژانویه ادامه خواهد داشت. این محدودیت ها اکنون بیشتر تمدید شده است. در کل ، حدود 16.9 میلیون مورد در آلمان ثبت شده است.

قفل سخت در انگلستان نیز هست

از زمان شیوع ویروس کرونا در سال گذشته ، انگلستان بیشترین تعداد 60196 عفونت در روز را داشته است. نخست وزیر بوریس جانسون روز دوشنبه اعلام کرد که محاصره سراسری به دلیل گسترش سریع شکل جدید ویروس کرونا در انگلیس بار دیگر اجرا خواهد شد.

جانسون در بیانیه مطبوعاتی از داونینگ استریت گفت سرویس بهداشت ملی (NHS) واکسن های Pfizer / Bioentech و Oxford / AstraZeneca را به 1.3 میلیون نفر تزریق کرده است. این در حین قفل شدن سرعت بیشتری پیدا می کند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید