آشیل یداو می گوید من حتی یک سوال در مورد دانشمندان درباره واکسن مطرح نکرده ام. – توضیح آشیل یداو گفت که ما س scientistsالات دانشمندان را در مورد واکسن مطرح نمی کنیم

[ad_1]

دفتر خبر ، عمار یویالا ، لاکنو
به روز شده در دوشنبه ، 04 ژانویه 2021 15:21 IST

آشیل یداو رئیس جمهور SP

آشیل یداو رئیس جمهور SP
– عکس: amar ujala

کتاب الکترونیکی عمار اوجالا را بخوانید
هر کجا و هر زمان

* اشتراک سالانه فقط 299 پیشنهاد with با مدت زمان محدود. عجله کن!

اخبار را بشنوید

آشیل یداو رئیس جمهور حزب سماجادی گفت كه حزب بهاراتیا جاناتا در مدیریت رویدادها مشاركت داشته و كار موثری انجام می دهد. ما س fromالاتی از متخصصان و دانشمندان در مورد واکسن کرونر مطرح نکردیم.

سوال در مورد تصمیمات BJP است. تصمیماتی که دولت BJP تاکنون اتخاذ کرده است ، به مردم آسیب رسانده است. مردم به دولت BJP اعتماد ندارند. س Ourال ما از دولت این است که فقرا چه زمانی واکسن می زنند. او آن را در یک سال ، دو سال یا سه سال درخواست کرد وی پرسید آیا افراد فقیر واکسن را رایگان دریافت می کنند یا خیر؟

آشیل یداو در سخنرانی در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از نشست تجاری سماجادی در مقر دفتر ایالتی JV ، گفت که دولت باید در مورد اخبار رخ داده در واکسن “تاج” از برنامه واتس ، بیانیه ای را به روزنامه ها و روزنامه ها ارائه دهد. مکان های دیگر. حقیقت را باید فاش کرد.

آشیل یداو گفت که همکاران هندی ویاپار سبها از بازرگانانی که در حین قفل ضرر کرده اند ، س questionال کردند. دولت به تاجران كمك نكرد. بانک ها نیز همکاری نکردند. آنها حتی پس از تعطیلی کارخانه ها و کارخانه ها مجبور به پرداخت قبض های برق هستند. تاجران بیشترین آسیب را دیدند.

در دولت BJP ، حداکثر تعداد حوادث غارت و قتل با قاچاقچیان اتفاق افتاده است. هیچ اقدامی انجام نشده است هنگامی که دولت SP تشکیل می شود ، داده های معامله گران ایجاد می شود ، آنها به صد جمع آوری شده متصل می شوند و بازرگانان امنیت را دریافت می کنند.

https://www.youtube.com/watch؟v=mogzUTKTJ-k

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید