آزمون چهارم Aus Vs Ind در بریزبن در صورت عدم اطمینان ، دولت کوئینزلند به دلیل فشار جدید قفل محکمی را اعمال کرد

[ad_1]

میز تحریر ، عمار یوالی ، سیدنی
به روز شده در جمعه ، 08 ژانویه 2021 11:08 IST

گابا گراوندز از بریزبن
– عکس: twitter @ cricket.com.au

کتاب الکترونیکی عمار اوجالا را بخوانید
هر کجا و هر زمان

* اشتراک سالانه فقط 299 پیشنهاد with با مدت زمان محدود. عجله کن!

اخبار را بشنوید

مشکلات برای مسابقه چهارم آزمون بین هند و استرالیا حتی بیشتر شد. قرار است هر دو تیم چهارمین و آخرین بازی آزمایشی این سری را در 15 ژانویه در اینجا برگزار کنند ، اما قبل از آن اپیدمی تاج با فشارهای جدید دامن زده شد. دولت کوئینزلند سه روز پس از پرونده جدید محاصره شد. قفل از 18:00 جمعه تا 18:00 دوشنبه اعمال می شود. نه تنها این ، انتظار می رود دولت ایالت بتواند قوانین امنیتی را به شدت اجرا کند.

در همین حال ، سیدنی میزبان سومین مسابقه آزمایشی خود بین هند و استرالیا است و پس از آن هر دو تیم باید طبق برنامه روز 12 ژانویه به بریزبن بروند. طبق قوانین ، بازیکنان باید با محدودیت های شدید به مدت یک روز در اتاق هتل بمانند.

در همان زمان ، مقامات محلی گفتند که در صورت گسترش عفونت ، آنها می توانند به قفل شدن ادامه دهند. گفته می شود که در حال حاضر یک کارمند هتل قرنطینه در بریزبن به سویه جدید Kovid-19 انگلیس آلوده شده و دولت را مجبور به تحمیل قفل می کند.

روز پنجشنبه با هیئت های کریکت و BCCI صحبت کنید و رسماً نامه ای به کریکت استرالیا نوشت و درخواست قوانین قرنطینه در بریزبن را داد. BCCI برای هیئت مدیره استرالیا روشن کرده است که تیم هند دوره قرنطینه اجباری را همانطور که قبل از تور گفته شد به اتمام رسانده است و دیگر این کار را انجام نخواهد داد. در حالی که دولت کوئینزلند هنوز آماده نیست که در این زمینه آزادی عمل بگذارد ، پس از دریافت پرونده جدید ، تنش های بیشتر ممکن است تشدید شود.

مشکلات برای مسابقه چهارم آزمون بین هند و استرالیا حتی بیشتر شد. قرار است هر دو تیم چهارمین و آخرین بازی آزمایشی این سری را در 15 ژانویه در اینجا برگزار کنند ، اما قبل از آن اپیدمی تاج با فشارهای جدید دامن زده شد. دولت کوئینزلند سه روز پس از پرونده جدید محاصره شد. قفل از 18:00 جمعه تا 18:00 دوشنبه اعمال می شود. نه تنها این ، انتظار می رود که دولت ایالت بتواند قوانین امنیتی را نیز به شدت اجرا کند.

در همین حال ، سیدنی میزبان سومین مسابقه آزمایشی خود بین هند و استرالیا است و پس از آن هر دو تیم باید طبق برنامه روز 12 ژانویه به بریزبن بروند. طبق قوانین ، بازیکنان باید با محدودیت های شدید به مدت یک روز در اتاق هتل بمانند.

در همان زمان ، مقامات محلی گفتند که در صورت گسترش عفونت ، آنها می توانند به قفل شدن ادامه دهند. گفته می شود که در حال حاضر یک کارمند هتل قرنطینه در بریزبن به سویه جدید Kovid-19 انگلیس آلوده شده و دولت را مجبور به اعمال قفل می کند.

با هیئت های کریکت و BCCI روز پنجشنبه رسما نامه ای به کریکت استرالیا نوشت و خواستار آزادی در قوانین قرنطینه در بریزبن شد. BCCI برای شورای استرالیا روشن کرده است که تیم هند دوره قرنطینه اجباری را همانطور که قبل از تور گفته شد به اتمام رسانده است و دیگر این کار را انجام نخواهد داد. در حالی که دولت کوئینزلند هنوز آماده نیست که در این زمینه آزادی عمل بگذارد ، پس از دریافت پرونده جدید ، تنش های بیشتر ممکن است تشدید شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید