آزمایش واکسن در مادیا پرادش: شیوراج گفت که آزمایش اندام های داخلی متوفی انجام می شود ، اجازه نمی دهد واکسن گمراه شود

[ad_1]

شیوراج سینگ ، وزیر ارشد مادیا پرادش ، گفت که تحقیقات در مورد مرگ یک مرد از ایالت با واکسن کرونا ادامه دارد. اعضای داخلی متوفی برای معاینه فرستاده شدند. این مورد بسیار حساس است. باورهای غلط بیش از حد نمی تواند بر واکسیناسیون تأثیر بگذارد. وی گفت که گزارش تحقیقات انجام خواهد شد ، اما من مطمئن هستم که اگر تأثیر اشتباهی وجود داشته باشد ، ظرف دو یا سه روز مشاهده می شود ، نه چند روز بعد.

وزیر بهداشت ایالتی گفت این اثر پس از 30 دقیقه قابل مشاهده است

از سوی دیگر ، وزیر بهداشت در مادیا پرادش پرابورام چوداری نیز گفت که تأثیر واکسن ، یعنی. به محض اینکه اثرات پس از 30 دقیقه ظاهر می شوند. گزارش مرگ حاکی است که هیچ گونه عوارض جانبی از درخت ساج به مدت 24 تا 48 ساعت وجود ندارد. گزارش مرگ سم را نشان می دهد.

بیوتکنولوژی هند گفته است که علت مرگ دوز آزمایشی نبوده است

بهارات بیوتک همچنین روز شنبه بیانیه ای درباره مرگ بر اثر واکسن صادر کرد. این شرکت گفت که والانتیه 9 روز پس از آزمایش درگذشت و تحقیقات اولیه نشان داد که دوز آزمایشی واکسن دلیل این امر نیست.

این شرکت با استناد به گزارشی در مورد مرگ دانشکده پزشکی گاندی ، بوپال ، گفت که مرگ PM ناشی از ایست قلبی و ادعای مسمومیت در PM است که توسط پلیس انجام شده است ، پلیس در حال بررسی این پرونده است.

بهارات بیوتک همچنین گفت که در هنگام ثبت نام آزمایشات فاز III ، مشخص شد که داوطلب از نظر پارامترها مناسب است. هفت روز پس از دوز واکسن ، وی طی تماس های بعدی هنوز سالم است. در این مدت ، او پس از واکسن هیچ مشکلی نگفت.

بگذارید به شما بگویم که یک داوطلب تاج در بیمارستان مردم بوپال درگذشت ، گفته می شود به دلیل کوکائین تحت محاکمه است. او چند روز بعد درگذشت. در این باره در مادیا پرادش غوغایی به پا شد. درگذشته دیپاک ماراوی در 12 دسامبر واکسن آزمایشی کوواکسین تزریق شد. دیپاک 47 ساله در 21 دسامبر درگذشت. خانواده دیپاک درباره آزمایش واکسن س questionsالاتی را مطرح کردند. دیپاک ماراوی به عنوان کارگر کار می کند و در یک اتاق اجاره ای در کلنی Subedar در Tila Jamalpura با سه فرزند زندگی می کند.

تأیید مسمومیت پس از مرگ

دیپاک در آزمایش واکسن کرونر شرکت کرد. سلامتی وی تنها پس از اولین دوز وخیم شد و دیپاک قبل از رسیدن به بیمارستان درگذشت. دیپاک در خانه اش مرده پیدا شد. در 22 دسامبر ، خون بر بدن او ریخته شد که طبق گزارش های اولیه مسمومیت در بدن را تأیید کرد.

پسر 18 ساله دیپاک آکاش ماراوی روز جمعه خبر فوت پدرش را اعلام کرد. با این حال ، مرگ به دلیل واکسیناسیون کوکائین یا به هر دلیل دیگری رخ داده است ، پس از گزارش مرگ نهایی تایید خواهد شد. اعضای داخلی دیپاک به پلیس تحویل داده شد. پلیس یک تجزیه و تحلیل شیمیایی از داخل را انجام می دهد. در حال حاضر ، پلیس تحقیقات را آغاز کرده و تحقیقات را آغاز کرده است.

آکاش گفت که در 19 دسامبر ، پدر دیپاک ماراوی ناگهان با عصبی و حالت تهوع شروع به استفراغ کرد. اما آنها آن را به عنوان یک بیماری شایع درمان نکردند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید