آتش سوزی گسترده در Goregaon در صحنه فیلم سینمایی Prabhas سیف علی خانس Adipurush – آتش سوزی شدید در مناظر فیلم Prabhas و سیف علی خان Adipurush در بمبئی

[ad_1]

آتش سوزی روی مجموعه آدیپوروش رخ داد
– عکس: ANI Video Grab

کتاب الکترونیکی عمار اوجالا را بخوانید
هر کجا و هر زمان

* اشتراک سالانه فقط 299 پیشنهاد with با مدت زمان محدود. عجله کن!

اخبار را بشنوید

مجموعه فیلم “ادیپوروش” ساخته پرابهاس و سیف علی خان در گورگائون در ماهاراشترا بمبئی پایتخت مورد انتقاد شدید قرار گرفت. هشت خودروی آتش نشانی برای اطفای حریق در محل حضور دارند. گفته می شود که آتش سوزی اندکی پس از آغاز فیلمبرداری در صبح سه شنبه در صحنه رخ داد و به سرعت گسترش یافت. حدود پنجاه تا شصت نفر در صحنه فیلم حضور داشتند.

به گفته نیروهای آتش نشانی بمبئی ، هشت دستگاه خودروی آتش نشانی ، پنج تانکر جامبو ، یک مخزن آب و یک دستگاه JCB در محل حادثه حضور داشتند. در این حادثه تلفات جانی گزارش نشده است. در حال حاضر اطفا حریق در حال انجام است. مقامات آن را آتش سوزی سطح دوم خواندند. لطفاً بگویید که سیف علی خان و پراباش در این فیلم در نقش های اصلی هستند. با این وجود سیف علی خان و پرابها در صحنه حضور نداشتند.

کارگردان فیلم ، ام Raut ، به عمار اوجالا گفت که همه افراد حاضر در صحنه به دلیل اقدامات امنیتی کافی هنگام آتش سوزی در امان مانده اند.

گفته می شود بودجه فیلم “Adipurush” حدود 400 کرون است. این فیلم در بنگور ناگار در منطقه Goregaon West در بمبئی اتفاق می افتد. تمرینات و آماده سازی در دو ماه آخر این مجموعه انجام شد.

صبح سه شنبه ، کارگردان فیلم اوم روت و بازیگر پراباس ، که در این فیلم نقش لرد رام را بازی می کرد ، در توییتر پست گذاشتند و شروع فیلمبرداری را با طرفداران خود به اشتراک گذاشتند.

به گفته شاهدان عینی ، دود ناگهانی ساعت 3:30 بعد از ظهر روز سه شنبه در محل مجموعه مشاهده شد. این دود از سیم های برق می آید. به دلیل تجهیزات سنگین و چراغ های به کار رفته در هنگام عکسبرداری ، بار سیم های قدیمی بیشتر شده و به دلیل اتصال کوتاه آنها را مشتعل کرد.

به محض شروع آتش سوزی ، مجموعه ای از چوب خشک و رنگ نقاشی شده. از آنجا که بیشتر کارهای این فیلم باید روی VFX انجام می شد ، در پس زمینه در هنگام تصویربرداری از چنین صحنه هایی مقدار زیادی پارچه نیز استفاده می شد که وضعیت را وخیم تر می کرد.

در این دوره ، چندین تکنسین خارجی در صحنه فیلم حضور داشتند. افرادی که در تولید این فیلم نقش داشتند نیز قبلاً اطلاع داده بودند که کارگردان Om Raut در فیلم VFX تکنسین های فیلم های هالیوود “آواتار” و “جنگ ستارگان” را رهبری می کند.

فیلم قبلی اوم روت ، تاناجی ، پردرآمدترین فیلم سینمای سال گذشته هندی بود. فیلم “آدی پوروش” مدت هاست در مورد اظهارات سیف علی خان در اخبار است که وی در آن در مورد به تصویر کشیدن چهره انسانی رام کاتا ، شرور رام کاتا در این فیلم صحبت کرده است. سیف علی خان در این فیلم شخصیت راوانا را بازی می کند.

به طور انتزاعی

  • خبر آتش سوزی در استودیویی در Goregaon ، ماهاراشترا ، پایتخت ماهاراشترا وجود دارد

با جزئیات

مجموعه فیلم های “Adipurush” پرابها و سیف علی خان در Goregaon در پایتخت ماهاراشترا ، بمبئی ، مورد انتقاد شدید قرار گرفت. هشت ماشین آتش نشانی برای اطفای حریق در محل حضور دارند. گفته می شود که آتش سوزی اندکی پس از آغاز فیلمبرداری در صبح سه شنبه در صحنه رخ داده و به سرعت گسترش یافته است. حدود پنجاه تا شصت نفر در صحنه فیلم حضور داشتند.

به گفته نیروهای آتش نشانی بمبئی ، هشت دستگاه خودروی آتش نشانی ، پنج تانکر جامبو ، یک مخزن آب و یک دستگاه JCB در محل حادثه حضور داشتند. در این حادثه تلفات جانی گزارش نشده است. در حال حاضر اطفا حریق در حال انجام است. مقامات سطح دو را آتش عنوان کردند. لطفاً بگویید که سیف علی خان و پرابهاش در این فیلم بازی می کنند. با این وجود سیف علی خان و پرابها در صحنه حضور نداشتند.

کارگردان فیلم ، ام Raut ، به عمار اوجالا گفت که همه افراد حاضر در صحنه به دلیل اقدامات امنیتی کافی هنگام آتش سوزی در امنیت هستند.

بودجه فیلم “ادی پوروش” حدود 400 کرون است. این فیلم در بنگور ناگار در منطقه Goregaon West در بمبئی اتفاق می افتد. تمرینات و آماده سازی در دو ماه آخر این مجموعه انجام شد.

صبح سه شنبه ، کارگردان فیلم اوم روت و بازیگر پراباس ، که در این فیلم نقش لرد رام را بازی می کرد ، در توییتر پست گذاشتند و شروع فیلمبرداری را با طرفداران خود به اشتراک گذاشتند.

ادامه مطلب

علت حادثه را بدانید

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید